Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tehetnék hogy elég tejem...

Mit tehetnék hogy elég tejem legyen?

Figyelt kérdés

Sajnos már 2 hete tápszerrel is pótolnom kell a 2,5 hós babámnak. Most szedem ezt a homaopátiás tejserkentőt, de mikor fog hatni?

Ha fejnék tényleg több tejem lenne?


2009. máj. 31. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem fejsz? Annak kellett volna az első dolognak lennie, nem annak, hogy tápszert adsz. Mert igen, attól tényleg több tejed lesz. És nem a homeopátiás bogyóktól, mert azok csak pszichésen hatnak.

Fejjél minden szoptatás után, és meg lesz az eredménye. Tápszert mindig csak szoptatás után adjál. És igyál sokat, szoptass igény szerint, ha kell óránként.

2009. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legyen egésznap cicin,attól termelödik igazán a tej!
2009. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én teát ittam, már másnap rengeteg volt. Ezenkívül ami nekem megdobta a tejadagot, az a kocsonya, és a madártej volt. Valamint fejni, fejni, és fejni. 1/2 óránként.

+ szopi után még 20 perecet akkor is, ha nem jön, mert megint el fog indulni

Sok sikert!!

2009. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!