Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki mit szól ehhez? Tényleg...

Ki mit szól ehhez? Tényleg lehet majd így a melleken javítani?

Figyelt kérdés

A melleim borzalmasak a szopi elhagyása után.Eggyáltalán mennyibe kerül a mellmütét??

[link]


2009. jún. 4. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Az attól függ,hogy csak felvarratni szertnéd,vagy implantátumot is bele.Ne félj tőle.Keress fel több dokit,hogy legyen rálátásod.Az árak változóak,úgy gondolom 400-500ezret min.szánj a felvarrásra,a szilikonra pedig 800-900ezer körül.Ahol sokkal olcsóbb,oda ne menj.Nekem 9 éve van,és most szopizik a babám,semmi gondom vele,és ha kell el fogok menni szopi befejezésénél.A torna sokat segít,de tökéletes nem lesz tőle,hiszen itt inkább zsirszövetek vannak.Szóval fel a fejjel,van megoldás.Szia.
2009. jún. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó annak, aki ennyi pénzt tud szánni a szépségére!!!!! Ha lenne pénzem, én is megcsináltatnám! Ma már ez olyan rutin, minden 2. nőnek műmelle van.....
2009. jún. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, olvastam a cikket. Jó, de ki tudja, mennyibe fog ez kerülni?
2009. jún. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát biztos hogy horror lesz az ára. Én soha nem csináltatnék egyébként szilikont. Szoptatás előtt nagyon meg voltam elégedve a melleimmel. Most tőgyeim lettek. A felvarratáson én is gondolkodom, de nem hiszem, hogy lesz erre fél millióm.
2009. jún. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!