Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig számít normálisnak a...

Meddig számít normálisnak a szoptatás?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és már nem ízlik anyukám teje. Hogy mondjam meg neki, hogy ne bántsam meg? (Fontos lenne)
2009. jún. 9. 14:18
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Marha egyszerű a helyzet. Nem állt el a teje Édesanyámnak, még kiskoromban. Én meg rajta maradtam. Ő meg túlságosan szeretett ahhoz - gondolom - hogy elzavarjon. Egyébként rendesen táplálkozom. A barátaim nem tudják, biztos kiröhögnének. Napi 1-2 alkalommal félrevonulunk, és akkor 'megetet' anyu. De mostmár érzem, hogy ez nem annyira természetes, és nem is ízlik már. Nem tudom, hogy mondjam meg neki, mert szemmel láthatóan tetszik neki.
2009. jún. 9. 15:38
 12/33 anonim ***** válasza:
Hát ez annyira mégsem egyszerű. Szerintem nem én vagyok az egyetlen, aki ilyet még nem hallott. Sőőőt! Persze, ez itt nem a kioktatás helye, ha ez van, ezt kell megoldani. Orvosnál voltatok már? Te úgy látod, hogy anyukádnak ez tök természetes? És ha a te haverjaid nem tudnak róla, az ő ismerősei? Rokonaitok vannak? Ez még mindig mesébe illő.
2009. jún. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Ezt rajtunk kívül csak apa tudja, meg a barátnőm. Nem nézik jó szemmel, meg szerintem apa félténkeny rám. Orvosnál nem voltunk, mert eddig nem is merült fel, hogy probléma. A barátnőm 12 évvel idősebb nálam. Beszélgettem vele róla, és most jutottam el oda, hogy már zavaróvá vált. Szeretném befejezni, de tényleg nem akarom anyut megbántani...
2009. jún. 9. 16:16
 14/33 anonim ***** válasza:

Ez már klinikai eset ne haragudj!

Forduljatok orvoshoz mihamarabb.

2009. jún. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Ne haragudj! Én is azt gondoltam először, hogy vicc...

Ha már téged zavar, akkor remélhetőleg később semmilyen hátrányod nem fog ebből származni. Illetve nem tudom milyen lehet anyukáddal a viszonyod. Annyira azért mégsem olyan jó, ha nem mered ezt bevallani neked. Ellenben anyukádnál lehet, hogy ez problémásabb lesz. Mondd el neki őszintén hogy már kínos számodra és zavar. Nem bántani akarod! Szerintem meg fogja érteni. Esetleg apuddal beszéljetek vele közösen, ha kettesben neked nem megy...

2009. jún. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Félő, hogy ez nem lesz egészen egyszerű, főleg anyukád miatt. Lehet, hogy orvosi segítséget kéne igénybe vennetek.
2009. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Hallod?Akkor hogy jártál te suliba?Vagy ,,reggeli,, időben haza kéretszkedtél vagy h zajlott a szoptatás?áááá ez csak vicc lehet:D:D
2009. jún. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Közben eszembe jutott, hogy anyukád miért nem fejte le az elapadni nem akaró tejet, és adta le. Már milliomosok lennétek. Vizuális típus vagyok, nem tudom elképzelni, hogy megy ez. Anyukád ölbe kap, oszt megy a cicizés? És mennyit szoktál "enni"? Jól is laksz?
2009. jún. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy mellette rendesen ettem. Ez inkább lelki dolog volt, nem táplálkozás céljából csináltuk.
2009. jún. 9. 20:48
 20/33 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem,hogy tudtad titkolni..:?

Soha sehol nem szóltad el magad kicsiként sem?Vagy 8-10 évesen....

Nyilván nem most jöttél rá,hogy ez nem természetes,mert azt nem hiszem hogy "burokban nevelkedtél",és a mai gyerekek,hát bizony már rég nem tűrnék szerintem....nem,hogy hogy mondják el,már rég nem érdekelné őket,hogy mit szól anyuka....felnőtt vagy nehogy már "szopizzál"(így)

2009. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!