Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig számít normálisnak a...

Meddig számít normálisnak a szoptatás?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és már nem ízlik anyukám teje. Hogy mondjam meg neki, hogy ne bántsam meg? (Fontos lenne)
2009. jún. 9. 14:18
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani, de anyukádtól ez elég perverz!! És milyen anya, aki ennyi ideig ezt csinálja a saját gyerekével? Ő nem gondolkodik???? kiakadtam rendesen.....
2009. jún. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Ez az első fórum, ahol segítséget kérsz? És kaptál valami elfogadható választ? Egy 20 éves fiú itt olvasgat???? Furi vagy te nekem!
2009. jún. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Talán egy jó pszichológus segithet, bár nem hiszem, hogy ezt megúsztad lelki probléma nélkül. Neked soha nem volt furcsa, hogy más gyerek nem cicizik, pláne aki oviba, suliba jár. Soha nem tettél fel anyudnak, vagy apudnak kérdéseket? Ezt nem hiszem el, hogy valaki ennyire természetesen kezeljen egy ilyen dolgot.
2009. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már lányok, hát hülyét akar csinálni belőlünk! Én egy szavát sem hiszem! Valószínűleg jókat röhög a haverjaival a számítógép előtt!

Csak azt nem értem, hogy az ilyen kérdéseket miért nem törlik ki!?

2009. jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
48%
Egy 20 éves fiú, mit 20 már a tizenévesek is fantáziálnak,te soha nem gondoltál arra,hogy nem anyucié van a szádban?Nem történtek "furcsa dolgok" közben,tested némely részén?És az,hogy anyukádnak tetszik....hát nem tudom mit gondoljak, előbb fel kell dolgoznom:))
2009. jún. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Egy szavát se higgyétek! Túl jól sikerült a szoptatási kampány, ami mostanában folyik. Na ezek után mondja azt valaki, hogy nem ez folyik még a csapból is!

Ha egy húsz éves srác ezzel szórakozik....?

Bár amióta láttam a youtube-n az angol nőt, aki még a nyolc éves jól fejlett lányát szoptatja, azóta nem lepődöm meg, hogy néhányan már rájöttek, tragikomikusan kihasználható ez a helyzet. Legalábbis szoptatás ügyben.

2009. jún. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Neked már nem az anyukádét kellene szopni!!!
2009. jún. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg ne higgyétek egy szavát se, ilyen nincs, ez egy nem normális idióta akinek nincs jobb dolga mint itt szórakozni. Tűnj el innen!!! Ez az oldal nem erre való!
2009. jún. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz akkor mind a ketten elmebetegek vagytok és sűrgős orvosi segítségre van szükségetek, ha nem igaz akkor meg egy idióta bunkó vagy akinek nincs jobb dolga.
2009. jún. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap óta vártam a kérdéseimre a válszokat a kérdés kiírójától, de mostanra valóban eltűnt. Vagy suli után futott anyuhoz cicire.
2009. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!