Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig számít normálisnak a...

Meddig számít normálisnak a szoptatás?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és már nem ízlik anyukám teje. Hogy mondjam meg neki, hogy ne bántsam meg? (Fontos lenne)
2009. jún. 9. 14:18
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Na kérem szépen, aki ezt idáig bevette annak kéne orvoshoz mennie. Emberek komolyan, ilyet bekajálni. Egyébként nem vagyok idióta bunkó, csak megmosolyogtat, hogy van akinek ez egyáltalán valóságként fordul meg a fejében. De most komolyan...


Egyébként szerintem ennél húzósabb kérdéseket tesznek fel, a 10 éves kiscsávók meg kislányok akik már nagylányosan akarnak szexelni, csak fogalmuk sincs semmiről. (Pl interneten keresztül lehet-e terhes) Gondoltam én is leszek ilyen okos, de ennél a kérdésnél van durvább. A szobába szarós srác barátnőjéről nem tudom olvastatok-e.


Na minden jót, és nem kell minden baromságot elhinni...

2009. jún. 10. 19:12
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Kedves barátom!/barátnőm! Csak a korábban már néhányszor emlegetett tanácsot tudnám ismételgetni: fordulj orvoshoz! Ez egyébként nem az a fórum, ahol 10 éves kiscsávók írogatnak, hanem gyerekeikért aggódó anyukák. Bizonyára itt is megfordul néhány ember, aki komp akart lenni, de....... ettől eltekintve azt hiszem kérdésed erősen elrugaszkodott a valóságtól, nem gondolom, hogy sokakat megvezettél. Nagyon remélem, ha valaha komoly problémád adódna, és szívesen fogadnál néhány jó tanácsot, közel ekkora baromságokat ajánlgatnak neked jóakaratú embertársaid. És most távozz!!
2009. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

A 22.07-es vagyok!

Nem, "kedves" Kérdező, Neked kellene orvoshoz menned! Én az első perctől kezdve azt mondtam, hogy ez egy baromság és csak valami idióta hülyéskedik és lám csak, igazam lett!!!!!!!!!!!!!

Ez a fórum nem arról szól, hogy Te itt játszhasd az Okostónit! Nekem pl. egy 4,5 hós kisfiam van és a vele kapcsolatban felmerült kérdések miatt fordultam ehhez a fórumhoz és eddig még egyáltalán nem csalódtam benne, mindig kaptam segítséget!

Csatlakozom az előttem szólóhoz! Húzz innen jó!!!


Ja és még egy kérdés, de ez már nem hozzád! Hol vannak ilyenkor a moderátorok?? Miért nem törlik ki az ilyen lehetetlen kérdéseket?? Bezzeg abba ami fontos lenne belepiszkálnak!!!!!!!!!!!!!

2009. jún. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!