Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
3 napos a babám és csak a bal cicimből hajlandó szopizni. Már többféleképpen is mellre tettem, de nem szopik a jobb cicimből. A balból intenzíven szopik, de ha órákig szopizik akkor sem lakik jól. Szopi után leteszem és sír, cuppog, az öklét szopja. Mit tehetnék? Nagyon kétségbe vagyok esve. Tegnap már lefejtem a tejcsit és üvegből megetettem, 20-30 ml-t evett, utána 4 órát aludt, tehát tuti éhes volt!

2012. márc. 12. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:

van olyan, hogy csak 1 féle helyzetben szeretnek szopizni. ilyenkor be szokott válni, ha nem szimmtrikusan teszed át a másik mellre, hanem ugyanúgy marad a baba, csak odébb teszed. tehát ha a bal melleden kereszttartásban szopik, akkor a jobbra oldaltartásban teszed.


és érdemes előbb adni a "nem tetsző" cicit, amikor még éhesebb.


általában kinövik! ne aggódj!

ha olyan helyen laksz, ahol elérhető szopitanácsadó akkor szerintem keress meg egyet! előbb telefonon, ha szükséges, akkor személyesen! nagyon sok nehézségtől kíméled meg magad.

[link]

2012. márc. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 naposan még az enyémek is éhesek voltak, még csak most indul rendesen a tejed, nem? Ha ennyit dolgozik rajta akkor egy mell is elég lehet neki (ld ikrek), és remélhetőleg pár nap alatt elfelejti ez a hóbortot. Addig is fejném azt a mellet amit nem szeret, még akkor is ha nem adod oda neki.
2012. márc. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Második, lemaradt hogy a babával is lehet valami. A fiamnál kérdezték még a kórházban hogy nincs-e ilyen szokása, mert kicsit merev volt a nyaka az egyik irányba nehezebben hajlította még a pocakbeli formáját hozta. Nálunk ebből nem volt baj, de talán a gyerekorvos látja nálatok. Plusz még eszembe jutott hogy egyszer a fogak miatt volt sztrájk, és akkor épp úgy fogadta csak el hogy felé hajoltam, négykézláb.Érdemes kísérletezni.
2012. márc. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 13. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!