Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki nem szeret/szeretett...

Aki nem szeret/szeretett szoptatni annak mi az oka?

Figyelt kérdés
kort is írjatok légyszi
2012. márc. 29. 13:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Eleinte nagyon fájt, nem volt elég tejem. Ha nem a baba, akkor a mellszívó csüngött a mellemen. Első 2 hónapban állandóan 1.5-3 órán át volt a mellemen a gyerek. Pokolba kívántam az egész szoptatást, de a lelkiismeretem nem engedte abbahagyni. Most 6 hónapos és jelenleg az a problémám, hogy nagyon nehezen váltok ki egy étkezést, mert az van bennem, hogyha ennyit küzdöttem a tejért, akkor nem akarom elengedni. Meg most már olyan jó, hogy szopi közben simogatja az arcom.:) Ma 6 hónapos.
2012. ápr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Azért gyűlölöm a szoptatást mert akkor sem akart ciciből enni a fiam már az elejétôl kezdve ha arcon spriccelte a tej. Tehát nem volt olyan gond hogy nincs tej vagy h kevéske jön egyszerűen őrjöngött a gyerek ha a cicit kellett bevenni a szájába. Hozzá teszem nagyon nagy mellbimbóm lett be se tudta kapni rendesen. Bimbóvédővel pozíciókkal mindennel próbálkoztunk végül fejni kezdtem s cumisüvegbôl elfogadta. Pedig ott is küzdenie kellett érte mert lassú folyású üveget választottunk az állkapocs fejlődéséért.konkrétan ha fejre állítottam az üveget nem jött ki a tej csak ha dolgozott érte. Érdekes mód ha cicit ajánlottam vörösre őrjöngte magát. Rettenetes érzés volt nem elègnek lenni a gyerekemnek a fejés ezen segített.A tej elapadásáról meg annyit h egy napra nekem is elapadt mikor a védőnő kijött s konkrétan ráncigálta a gyereket a sarok teszthez. Annyira felbosszantott hogy a stressztől nem jött tejem kb 2. Napra állt vissza.
2019. szept. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!