Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A tejemmel van a baj?

A tejemmel van a baj?

Figyelt kérdés

Kislányom 2 hónapos,nem elég neki a tejem ezért pótlást kap.

Már pár napja észrevettem,hogy a tejem 80% a szinte csak víz,és a kislányom kakija is tiszta zöld színű lett,ez mitől lehet,a tejem nem jó már neki,vagy valami mástól lehet????

Nem ettem semmit sem amitől ez lenne,2.baba úgyhogy tudom mit ehetek meg és mit nem az első gyermekemet 6 hónapig szoptattam és sosem volt gond,de azóta sok idő eltelt és az embernek rengeteg lett a gond,probléma,idegeskedés!


2009. júl. 5. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
A kislányod kakija a pótlástól, azaz a tápszertől zöld, ez teljesen normális (gondolom HA-s tápszert kaptatok). Lehet, hogy rajta is van a tápszer dobozán, hogy normális a zöld kaki tőle (legalábbis a Bebás tápszer dobozán rajta van). Biztos, hogy jó a tejed a babának. A tej minősége állandóan változik a baba igényeinek megfelelően. Az normális, hogy a kezdeti zsíros tej már hígabb, vizesebb lett. Ez mindekinél így van. És ne idegeskedj, mert az tényleg nem tesz jót! Sok boldogságot a kicsi lányhoz! :-)
2009. júl. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,viszont kívánok én is sok boldogságot neked!!
2009. júl. 5. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!