Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Mit tegyek, hogy ne legyen egy rémálom a szoptatás?

Figyelt kérdés

nagyon el vagyok keseredve,sokszor már azt várom,mikor ér véget ez az egész...nagyot csalódtam a szoptatást illetöen.

4 hós lesz a kisbabám,de kezdettöl fogva problémás a szopizás,nem tud v.nem akar rendesen szopni,hiába teszem cicire,szív egy keveset és utána üvölt.

pár hetes kora óta fejem neki a tejet,de azért próbálom szoptatni is,de mind kevesebb sikerrel.

de ha üvegböl megetetem,rövid ideig nyugodt ,utána megint sír,ordít.

sokat vagyok vele egyedül,nem nagyon van segítségem,így sokszor úgy fejek,hogy a baba ordít közben.

teljesen ki vagyok idegileg.

ráadásul el kell mennünk innen,ahol most lakunk,mert megelégelték a baba sírását...és azt mondják,rossz anya vagyok,és biztos éhezik a kicsi..merthogy ennyit nem sírhat egy kisbaba.

mit tegyek?

adjak inkább tápszert?

v.kezdjem el hozzátáplálni?

pedig tejem van elég


2009. júl. 8. 18:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ezt a kérdést én is irhattam volna úgy 1 évvel ezelőtt. A lányom dettó ezt csinálta, csak ő előtte nem ismerte a cumisüveget sem. Tejem volt bőven, viszont ő megmakacsolta magát és 30-40 g után kiköpte és úgy üvöltött, mint akit ölnek. Ez ment egy hétig, és mivel vesztett a súlyából én is fejni kezdtem. 6 hónapig fejegettem, mire elapadt. Ja és az én lányom is nagyon sirós volt. Mig cicizett és miután fejtem akkor is. A mai napig nem tudom hogy mi volt a gond, pedig próbálta a doki is és a védőnő is megfejteni, nem nagy sikerrel. Talán 6-7 hónapos korára nőtte ki a nagy orditásokat, de a mai napig nem egy nyugodt gyerek, még most is van hogy elkezd sirni és abba sem hagyja csak fél óra elteltével. Pedig nagy problémája nem lehet. A lányom 14 hónapos. Nekem azt mondta a doki, hogy vannak ilyen sirós babák, próbáljam meg elfogdni, és nagyon türelmes lenni.

Sajnos többet én sem tudok tanácsolni, de legalább látod, hogy nem vagy egyedül és másnak is van sirós babája. Kicsit majd könnyebb lesz, ha tud már ülni, mászni.

Én is nagyon kivoltam idegileg és bevallom őszintén nem is szivesen gondolok vissza az első fél évünkre, mert maga volt a pokol.

Kitartás!

2009. júl. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!