Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van még valami ötlet tejszapor...

Van még valami ötlet tejszaporításra az alábbiakon kívül?

Figyelt kérdés

Fejés(7531),gyakoribb mellre tevés,sok folyadék, alk.mentes sőr, szoptatós tea,MoreMilk,homeos bogyó, normál kajálás, pihenés.

3 hónapos mult a Kislányom, és eddig elég volt Neki a tej, de most pár napja úgy tűnik kevesebb, és hiába a fenti módszerek, nem igazán akar több lenni. Bármi más ötleg még???? Mi az a tejszaporító por??


2009. júl. 12. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, első és legfontosabb, ne pánikolj, nekem a 2.hónaptól kezdve voltak ilyen tej mennyiség ingadozások, és volt, hogy már azt hittem ennyi volt, de aztán mindig helyre állt, de egyszer majdnem 1 hétig is eltartott, volt hogy 1,5-2 óránként szoptatattm éjjel-nappal, napokig és persze ittam a Laktoherbet, meg szedtem a more milket, aztán általában az lett a vége, hogy úgy beindult a tejci, hogy utána meg napokig fejnem kellett. Általában akkor van ilyen mennyiségi csökkenés, mikor a menstruáció visszaáll, de utána akár minden hónapban is lehet. Remélem Neked is mielőbb rendeződik a dolog!

Sok sikert!

7 hónapos baba anyukája:-)

2009. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is a legfontosabb: ne aggodj!!! En Laktoherbet ittam naponta, rengeteg folyadekot ittam, es sok, sok levest ettem. Volt olyan nap, mikor elegendo volt, volt olyan, mikor fejnem kellett. Velemenyem szerint a tej mennyisege, minosege alkati dolog: en szerencsesnek mondhattam magam, hiszen 17 honaposan magam valasztottam le a gyereket. Most 2 eves a gyerkoc:) Minden jot!

2009. júl. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A tejszaporító port Szentistvánon csinálják egy patikában. Nagyon kedvesek, szívesen postázzák. 1420.- Ft/0,5 kg +PK. (2600-2700.- Ft körül jön ki mire megérkezik) Én nagyon bíztam benne, lassan 1 hete iszom, de változás még nincs. Azt mondják van akinek 7-10 nap kellett, mire hatott, én ebben bízom még! Bár hozzáteszem, szerintem alkati kérdés. Én is már mindent próbáltam Hozzád hasonlóan! Az én kisfiam 2 hónapos!
2009. júl. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

A patika elérhetősége:

3418 Szentistván

Széchenyi u. 14.

Pesti Gyógyszertár a neve.

Tel: 49/438-886

2009. júl. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
kecskeruta, csalán és görögszéna mag tea kombó
2009. júl. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na úgy néz ki, megjött. Hát lehet ez az oka hogy kevesebb a tej. Azért nem olyan vészesen kevés, de próbálkozom mindennel akkor...

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Azt a port is kipróbálom akkor.

2009. júl. 13. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!