Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 15 hónapos babátokat hányszor...

15 hónapos babátokat hányszor szoptatjátok és mikor?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy reggel, este, délben...stb

köszi a válaszokat



2012. szept. 6. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy év éves kora után már nem szoptattam egyiket sem. Mindent evett már,felesleges lett volna szoptatni.
2012. szept. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 éves. Reggel és este szopizik még. Mostanában nem is fogjuk elhagyni.
2012. szept. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
15 hónapos. 1 éves kora óta este lefekvéskor, hajnalban és a déli alvás előtt szopik. Tehát napi háromszor, de ha beteg vagy pl. megüti magát és nagyon sír, akkor szokott kérni extra szopikat.
2012. szept. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Reggel, délben, elalváskor, és éjjel kb.3x. Nekem nem teher, még mielőtt valaki sajnálni kezdene. :)
2012. szept. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még nekem is sokszor szopzik, de én sem bánom. Örülök hogy van más is, aki hasonlóképpen szeret szoptatni:)
2012. szept. 7. 23:10
 6/8 alaszka ***** válasza:
Nekem is 15 hónapos a babám, reggel, éjjel többször, délben, este legalább 2x lefekvés előtt.
2012. szept. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szabó-Vincze Kriszti válasza:
Reggel ébredés után, a délelőtti (11 órás) elalváshoz, esti elalváshoz. Ha megüti magát, nyűgös vagy csak cicizni akar. Olyat, hogy felesleges, SZERINTEM ne írjunk le a szoptatással kapcsolatban, semmilyen vonatkozásban.
2012. szept. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Abszolút egyetértek!!:)
2012. szept. 9. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!