Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van olyan kismama, aki nem...

Van olyan kismama, aki nem szoptatja a kisbabáját, csak lefeji és lefagyasztja? Arra gondolok, h nem tudja mert nincs vele a pici.

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
En fejtem a kisfiam 7 honapos koraig es cumisuvegbol itta. Az elejen sokat fagysztottam is ami aztan lassan elfogyott. Oszinten bevallom eddig birtam mert eleg faraszto volt. Kisfiam nem tudta rendesen kiszivni es csak sirt a cicin. Igy fejtem neki. Egyedul este potoltam tapszerrel felesbe mert valahogy estere nem volt mar olyan sok tejem es a fagyasztobol is elfogyott mar. Aztan 5 es fel honaposan kezdtem el a hozzataplalast es fokozatosan csokkentettem a fejest. 8 honaposan mar csak reggel meg este kapott tapszert.
2012. okt. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát hol a pici?

szomorú helyzet lehet

2012. okt. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koraszülött lett,és még az intenziv osztályon kell maradnia.
2012. okt. 16. 17:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Jaj Istenem szegényke..:( Nem akartál vele bent maradni? Tudom, ha inkubátorban van sok értelme nincs mert nem tudod szoptatni, de olyan Isten nem lett volna amiért én hazajöttem volna, és otthagytam volna a kicsikémet..

Mindenképp fejd neki le, tedd el, s azt adj majd neki ha kiengedik, mert az a legjobb, amit adhatsz neki. Tedd csak a fagyasztóba, s ha hazajön, adj neki a cicidből, ha nem fogadja el, akkor cumisüvegből a lefagyasztottat. Segíts neki, azzal teszel a leges legjobbat vele, ha anyatejet kaphat. Ne hagyd elapadni..

2012. okt. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem azért nem maradtam bent vele mert nem akartam,mindennél jobban szerettem volna.Ennél nincs rosszabb.Napi 10 percet lehet csak nála lenni Perinatális Intenziv Centrumba van.Nagyon kissúllyal született.
2012. okt. 16. 17:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy off, de elmeséled, hogy miért alakult így? Ha gondolod, akkor priviben is jó. Én nem tudtam szoptatni, így nem is volt mit lefagyasztani, de barátnőm és sógornőm is sokat fagyasztottak le.
2012. okt. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En ilyen vagyok sajnos.:(

Melyik PIC-en vagytok, hogy csak ennyit lehetsz vele??

Nalunk tok rugalmasak, plane, ha anyatejrol van szo!

Kitartast!!!

2012. okt. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
26.hétre született sajnos.Egyik pillanatról a másikra eltűnt a magzatvíz,így sürgősen megkellet császározni a baba érdekében(meg az enyémben).
2012. okt. 17. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!