Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kész, vége! Nem bírom már...

Kész, vége! Nem bírom már szoptatni!?

Figyelt kérdés

6 hetes a babám,és mostanában nem jól kapja be a cicit,és ezért lehet sebes a mellbimbóm,ez egy hete kezdődött

kentem sudokrémmel stb, mindent megpróbáltam amit lehetett és tanácsoltak,de tegnap óta megint nagyon nagyon fáj

mindkét bimbón, tiszta eleven és már sírtam is délután mikor szopizott annyira fáj.a bimóvédőt gőzöm sincs hogy kell használni, próbáltam de ugyanúgy fáj tőle.

lefejem a tejet és odaadom üvegből vagy tudja a nyavaja de én már nem bírom szoptatni mert már vérzik annyira szétrepedt..

vagy mi a fenét csináljak?? SEGÍTSETEK!!!!!!!!!

(és nekem nagyok a mellbimbóim azért elég neki ha csak azt szopja,ugyanúgy jön a tej belőle,de csak 1 hete kezdődött ez a kínszenvedés és nem múlik)



2012. dec. 29. 17:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Még egy tanács: próbáld meg más pózban szoptatni babát, akkor nem mindig ugyanazt a részt szívja:

[link]

2013. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

A Neogranormon hámosít.. pont ezért gyógyul be hamar tőle a sebed, ugyanis erre való!

Én ezt használtam, nagyon hamar segített, de te tudod..

2013. jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!