Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit kezdjek a hajammal? Már...

Mit kezdjek a hajammal? Már megőrülök tőle.

Figyelt kérdés
Iszonyatosan hullik, már ott tartok, h csomóban jön minden nap, nem csak hajmosáskor :( úgy érzem magam, mintha rákos lennék.. ha ez így megy tovább kopasz leszek :( egész nap vadászom a kisbabámról is a hajszálakat, teljesen kiborító :( mit csináljak? már lassan 4 hónapja szoptatok..
2013. máj. 9. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem beszélsz egy orvossal? A hajhullásnak ezer + 1 oka is lehet, sokszor komoly betegségre is utalhat.
2013. máj. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
amikor én ezt tapasztaltam beszedtem a megmarat magzatvédő vitamint és kb. 3 hét-1 hónap után megállt a hajhullás
2013. máj. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak vitaminok,amik helyrehozzák.
2013. máj. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Erus76 ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok már 1 hónapja, nagyon idegesítő, mindenhol haj hajhátán van, és már látható a kopaszodás jelei, alig van hajam. Terhesség alatt sokat sűrűsödött, úgy örültem...Én is vitamint szedek, Supradint.

Kitartás!

4 hós kisfiú anyukája

2013. máj. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kezdj el újra terhesvitamint vagy Revalidot, vagy valami speciális vitamint szedni. A patikában tudnak többféle készítményt is ajánlani, ami kifejezetten ilyen problémákat kezel.

A körmeid, bőröd rendben van?

Ha egy vitaminkúra sem oldja meg a problémát, érdemes lenne egy vérképet nézetni.

2013. máj. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor elkezdem újra a terhesvitamint..

a körmeim rendben, viszont amióta szoptatok, az ekcémám újra előjött..

2013. máj. 9. 15:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után a 4-6 hónap között hullott a hajam, de nem csak azoknak hullik akik szoptatnak hanem mindenkinek, a hormonok dolgoznak. Vitaminnal lehet javítani a helyzeten, de szerintem magától megáll neked is a hajhullás egyik napról a másikra. A maradékot majd a gyerek tépkedi ki :)
2013. máj. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3-5 hónapos koráig hullott a hajam (együtt hullott a fiammal). Aztán abbamaradt, kezdett visszanőni lassan.
2013. máj. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!