Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért csinálja ezt mostanában...

Miért csinálja ezt mostanában 4 hónapos babám?

Figyelt kérdés
Szopizás közben nyűglődik,de főleg a vége fele.Sőt,van h sír is és csak akkor nyuszik meg ha felállok vele vagy ha cumit kap.Nem cumizavaros egyébként,mert imád cicizni:)De ezt a viselkedést nem értem.

2013. júl. 25. 11:44
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Nálunk is így volt. Már nem kér többet. Később, ha már jobban tud majd mozogni, nem nyűglődésnek fog tűnni, hanem egyszerűen majd arrébb megy. :)

9 hós a fiam :)

2013. júl. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szopiigénye több, mint amennyire éhes. Ezért kéri a cumit, mert még a szopási igény nincs kielégítve, de már nem tud többet enni. Az én kisebb lányom is csinálja néha, főleg este, elalváskor, ha nem elég fáradt ahhoz, hogy azonnal bealudjon, amint jóllakott. Ilyenkor marad a karomban, kap cumit és azzal köszöni, jól elvan. :-)
2013. júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is ezt csinálta kb. 4 hónaposan. Előtte mindig csak cicizni akart, onnantól kezdve egyre kevesebbet akart cicizni és volt hogy már el sem fogadta.... Így lassan abba hagyta a szopcsizást :( Fejéssel próbálkoztam, de egyre kevesebb volt a tejem.... 5 hónaposan sajnos már egyáltalán nem tudott anyatejet enni :(
2013. júl. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!