Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha abbahagyom a szoptatást,...

Ha abbahagyom a szoptatást, milyenek lesznek a melleim?

Figyelt kérdés

Félek,hogy lógni fognak!Világ életemben frusztráltak a nagy melleim,85 B-s melltartókat hordtam,most 95 c-s hordok 7 hónapja,vagyis a szülés óta!Tejem van még bőven,nem is akarom abbahagyni a szoptatást!

Azonban aggódom a melleim későbbi méretén és formáján!


A TB mikor támogatja a kisebbítést?


2009. nov. 1. 21:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem semmit nem változtak, előtte 85d volt, közben 85e, és most újra 85d, de nem ereszkedtek meg jobban, mint előtte, pedig 14 hónapig szoptattam. alkati dolog szerintem.
2009. nov. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon kicsik voltak ellőtte (80),és elég nagyok lettek szoptatás alatt + fejnem is kellett elég rendesen.

A végeredmény,méretre talán még kisebbnek látszanak mint előtte (de lehet hogy csak azért mert akkor legalább kerekek voltak és formásak),most viszont lógnak mint egy zacskó amibe tejfölt töltesz de nincs tele. Éééés! a ráadás: szét is repedt rajta a bőr az akkori nagy növekedéstől, és hát most az is elég gáz,mert a bőr is csúnya rajta.

2009. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Bocs az offért: a melltartóvadászoknak üzenem, hogy pl. tesco-ban vagy vaterán (újak) lehet kapni nagy méretű (E, F kosaras9 melltartókat nem túl drágán.
2009. nov. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, lehet kapni, de én eddig csak nagymamafazont láttam ott. meg nekem az is szempont, hogy ne legyen két centi vastag a pántja. És oylat irtó nehéz kapni.
2009. nov. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!