Bárhol szoptattok?

Figyelt kérdés

Ha megéhezik a baba, bárhol megszoptatjátok?

1,5 óránál tovább nem bírja ki, éhes. Max fél órát alszik 2 óránként.

Nem tudok vele elindulni sehová.

Hogy oldják ok meg?


2013. szept. 10. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Relatíve bárhol. Mindenütt lehet találni egy eldugott kis sarkot, ahova el lehet vonulni a babával es egy kendő takarásában megetetni. Nyilván a banki ügyintézővel szemben ülve nem állok neki etetni es hasonlók. Meg lehet mindent oldani
2013. szept. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Eddig már többször kénytelen voltam.

A kisfiam cici függő.9 hónapos.A lányom 2,5 éves.Mikor megyünk játszóra, az nem 1 óra általában.Van mikor a lányom annyira jól érzi magát, hogy 3-4 órát is lent vagyunk, ezért olyankor lent kapja meg a fiam amit akar. :) Ez születésétől így van.De szoptattam már volánbuszon, Balaton parton...most hirtelen nem jut más eszembe.Én ezt nem tartom cikinek.Ha kell hát kell..a szükség nagy úr.

2013. szept. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam sokat szopizott, de mindig itthon vagy nagymamáéknál szoptattam. Én máshol nem tudtam. Az első pár hónapban alig mozdultunk ki.
2013. szept. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én csak olyan helyre indultam el a fiammal, ahol tudtam, hogy lesz egy külön szoba, vagy valami, ahová elvonulhatunk. Képtelen lettem volna olyan helyen szoptatni, ahol bárki megnézhet, mert akkor végig ezen pörögtem volna.
2013. szept. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Amikor még szoptattam, nem mentünk el olyan helyre, ahol nem lehetett szoptatni. Ha meg mégis muszáj volt, akkor elintéztük annyi idő alatt, hogy hazaérjünk szopi időre.

De volt olyan, hogy le volt fejve a tej, bele lett rakva termoszba és cumisüvegből megetettem.

Nem szoptattam volna akárhol. Ez az én személyes és intim dolgom, meg a fiamé volt, senkinek semmi köze hozzá, se magamat, se másokat ezzel kellemetlen helyzetbe nem hoztam volna. De mindenki úgy tesz, ahogy akar, én azt se ítélem el, aki nyilvánosan bárhol szoptat, az ő dolga, de én erre nem lettem volna képes soha.

2013. szept. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én sosem szoptattam nyilvánosan.

1-2-3 órát kibírt evés nélkül kicsiként is ha úton voltunk, de hosszabb útra sosem mentünk, ha igen, akkor volt nálam lefejt tej.

Ilyen téren én szégyenlős vagyok, hiába el tudnám magam takarni, zavarna az, hogy megbámulnak.

2013. szept. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

vagy úgy oldottam meg,hogy lefejtem,és üvegbe raktam, vagy: úgy öltözködtem,hogy könnyen cicire tudjam rakni-persze közben kispléddel is takartam magam.

ha tudtam hova megyek akkor tudtam hogy merre találok egy félreeső padot,ahol nincs tömeg

2013. szept. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Én is megtalálom/találtam a módját a diszkrét szoptatásnak: elvonulok, sarokba, megkérdezem van-e szabad helység. Ebben nincs semmi szégyelni való, a világ legtermészetesebb dolga kellene, hogy legyen. A fiam nem fogadta és fogadja el a cumisüveget, és sosem fejtem, tök lusta vagyok hozzá :)
2013. szept. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
bárhol nem, de megtaláltam eddig a módját, ha kellett. Általában kocsi hátsó ülésén már többször is, bevásárlóközpont parkoló, utcán parkolva, benzinkútnál, autókereskedésnél, stb. A kutyát se érdekelte, én meg nem izgattam magam, a babám volt a fontos
2013. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az első lányommal még inkább megpróbáltam hazaérni, de már nem zavar. Szerintem fejben kell eldönteni. Jelenleg nem tehetem meg, hogy a 2,5 évesem programját is egy 2 hónaposhoz igazítom, aki sokszor óránként eszik. Szoptatok játszótéren, szopiszobákban az üzletekben, elvonulva parkokban, van egy szopikendőm, amit magamra tudok teríteni. Volt, h buszon szoptattam vagy vonaton, mert vidéken lakunk, hazafelé az út a városból másfél óra és csak óránként 1-2 vonat jön. Engem nem feszélyez, igyekszem természetesen viselkedni, úgy nem feltűnő. A kislányom hála Istennek fegyelmezett, tudja, h ha szopiidő van, nem mehet messzire, mellettem ül vagy játszik.
2013. szept. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!