Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Honnan tudhatom, hogy megvan...

Honnan tudhatom, hogy megvan a 6 pisis pelus? 1 hetes a lányom

Figyelt kérdés
Mert mondjuk ha kaki is van akkor nem látni. Keveset eszik a babám? Ha nem kelteném fel akkor szinte egész nap nem enne.Szopizni még nem nagyon akar, igy lefejem neki és probálkozások után odaadom inkább neki üvegből. Ugy megissza. vagy hagyjam inkább kiéhezni amig rá nem kényszerül a cicire?
2009. nov. 5. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicseréled érzed a súlyán...legalábbis én érzem, nálunk kaka is van mindegyikben. 2 hetes a lányom.
2009. nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Ne keltsd fel,majd felkel,ha éhes lesz.És ne adj n eki cumiból,mert akkor leszokik a szopásról.Még igen picike,de nem fog egész nap aludni,ha éhes lesz.Ha állandóan felkelted,akkor honnan tudod,hogy nem kelne fel enni,ha éhes?Legalább 2.5 óra kellene 2 szopi között.(Ha kissúlyú,akkor is kell 2 óra)
2009. nov. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem keretszkedik cicire akkor ne varj kinalgasd.a legrosszabb amit tehetsz ha cumisuvegbol adsz neki,igy nem sokaig fogsz szoptatni.Add neki poharbol vagy kiskanalbol.Nem szabad kieheztetni
2009. nov. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A pelenka súlya egészen más, ha van benne pisi. Illetve fogásra is egészen más. Hasonlítsd össze egy tiszta pelussal.

Nálunk is hasonló volt a helyzet és sokat őrlődtem rajta mit tegyek. De végül arra jutottam, hogy nem ébresztgetem, kivéve, ha már 5órája alszik. Annál többet nem hagytam nappal.

Mérni szoktad? Azt sem árt tudni, hogy amikor eszik mennyit eszik. Lehet, hogy olyan nagy adagokat eszik egyszerre, hogy nem éhezik meg.


Cumisüvegből tényleg ne adj neki. Ráadásul cumisüvegből gyakorlatilag duplaannyit is meg tud enni, mint amire szüksége van, mert csak ömlik belőle és nyeli-nyeli. Még nem lehet elég ügyes hozzá, hogy rájöjjön a nyelvecskéjével tudja elállítani a tejet, így nyeli amíg jön.


Hívj fel egy szoptatási tanácsadót is szerintem. Ők mégiscsak szakmai szempontból segítenek: www.lll.hu Ingyenes és profi!

2009. nov. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak azért nem akar szopni mert hamar feladtad?

Lehet hogy csak elő kellene fejni egy kicsit hogy könnyebben boldoguljon vele, ne legyen annyira telt a melled. Nekünk ez volt sokáig a módszer, de megéri mert később sokkal egyszerűbb lesz etetni ha szopik!

2009. nov. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!