Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mostanában szopi közben idő...

Mostanában szopi közben idő előtt bealszik a babám, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem mindig, de naponta 1-2x eljátsza ezt. Aztán attól függően mennyit evett (10 perc múlva, vagy egy óra múlva) megint éhes. Normál szopi után alszik 3-4 órát is. 5 hetes.

A gond csak az, hogy 3. baba, szóval minden percben sajnos nem tudok szoptatni, muszáj a többieket is ellátnom, tehát kell egy bizonyos rugalmas napirend az életünkbe.


2013. okt. 28. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ébreszd meg közben: picit erőteljesebben simítsd meg az arcát, masszírozd a fülcimpáját, talpát, kezét, picit csippentsd meg a bőrét a tarkójánál, stb. Közben figyeld, hogy ha felébred (lehet, hogy a szeme csukva marad), tényleg szív-e, nem pedig csak komfort cicizik.
2013. okt. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy felébred, szopizik 1-2-t, aztán alvás újra. Amúgy is lusta szopis, mindig egy órát szopik legalább. Ha tehetné, szerintem egész nap cicin lenne, ha megéhezik eszik, máskor meg komfort szopi:-)
2013. okt. 28. 13:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Cumit próbáltad már?

nálunk is ez volt azóta rendesen szoőpizik mióta cumit kapott.

2013. okt. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Próbáltuk, de nem nagyon kell neki szerencsére.

De most már nem aggódok, mert elkezdtem újra mérni a súlyát esténként, és naponta 50-80 gr-t hízik.

Attól féltem, hogy csak felületesen szopizik, de ezek szerint nem :-)

Köszönöm a válaszokat!

2013. nov. 2. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!