Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejgyűjtő kagylóból melyik...

Tejgyűjtő kagylóból melyik márka a legjobb? Melyikbe fér a legtöbb tej?

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáltad már? iszonyú kényelmetlen!
2009. nov. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még nem próbáltam, de rengeteg tejem elfolyik. Napi 5-6-szor ázik át a melltartóbetétem.
2009. nov. 17. 13:30
 3/5 anonim ***** válasza:
én nuk-ot használtam. Volt, hogy éjjel is. Nem tudom sajnos pontosan, mennyi fér bele
2009. nov. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem Medela volt, de mivel fekve szoptattam, nagyon kényelmetlen volt.Ha ülve szoptatsz nem lesz gond vele és elég sok belefér. Szoptatások között én is viseltem, de nem lehet sokáig, mert akkor nem szellőzik rendesen a mellbimbó.
2009. nov. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak szoptatáshoz viseltem és nagyon hasznos volt!! Pár hétig fog csak folyni a tejed szoptatások között is, amíg be nem áll. Addig eldobható melltartóbetétet használj, szopinál meg jó a tejgyűjtő kagyló. Aventeset használtam, meg voltam vele elégedve.
2009. nov. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!