Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kislányom nagyon megharapott...

Kislányom nagyon megharapott szoptatás közben, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Egy éves, tudom azt mondjátok nincs már igazán rá szüksége, de én szeretnék még szoptatni.Valamelyik nap viszont szinte lyukat harapott a mellbimbómba, így pokolian fájdalmassá vált a szoptatás.
2013. dec. 5. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:

miért ne szoptathatnád akár 2 éves koráig is? nem kell leállni, mert már egy éves, és nem értek azokkal egyet, akik ezen a véleményen vannak. na mindegy, most nem ez a kérdés.

engem is harapott már meg a fiam, olyankor mindig elmondom neki, hogy ez nagyon fáj nekem és hogy ne harapjon mert akkor kénytelen vagyok elvenni tőle a cici. most biztos sokan hülyének néznek emiatt, mert hogy "úgy se érti még". de szerintem egy idő után megérti.

emellett én bimbóvédővel szoptatok (mert alig van mellbimbóm), és ez annyira tompítja a fájdalmat, hogy alig érzem.

esetleg hagyd azt a melled "pihenni", csak fejd belőle a tejet, de ne szoptass, mert nem gyógyul meg. és így legalább nem apad el. meg kend is be valamivel. akár aloe verával, vagy bepanthennel.

sajnos jobbat nem tudok javasolni.

2013. dec. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!