Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ennyi volt a tej? Estére elég...

Ennyi volt a tej? Estére elég kevés lett, éjjel nagyon sokára indult be a leadó reflex a babának, másodszorra is. Nem sok van a ciciben érzésre sem-tudok még valamit tenni? %hós babám.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 23. 07:48
 1/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nappal elég türelmetlen,biztosan nem fogja 3-4percig szívi ,hogy induljon a reflex-eddig se tette,max.5szívást bírt ki és sírt,hiába ömlött már a szájába.Mindig éjjel szaporíttatam,akkor bírta 2óránként a cicit és még soha nem tartott ilyen sokáig a leadás.

Mért indult be ilyen nehezen?Volt is benne,mert mikor beindult már jött rendesen,és dugig is lett a pocija.

Így fogy el?5hós.

2014. ápr. 23. 07:53
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert rágörcsöltél. Ilyenkor, ha az ember stresszel, adrenalin termelődik a szervezetében, ami gátolja a tejleadáshoz szükséges oxitocin felszabadulását.

Meg kellene nyugodni valahogy. Az, hogy nem soknak érzed a tejet a melledben, azt jelenti, éppen annyi van, amennyi kell. Nincs túltermelésed. Ez az ideális. A tej jelentős része szoptatás közben termelődik.

2014. ápr. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nemhogy az ize válltozott meg?ha joértem, meg meg szivja és utána nem kell neki?ha nappal csinálja akkor valószinű az ize,vagy mensid jön meg....E kor körül van egy forduló,vagy a tej kevés és többet akar a baba,vagy rendszeretlenül akarnak cicizni....Többször tedd cicire,melltartót éjszakára is használj!nekem mindig bejött....tejem vissza állt.Több gyermekes anyuka
2014. ápr. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyon stresszeltem,mert nem is gondoltam,hogy ez lesz,meglepetésként ért...
2014. ápr. 23. 14:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor nyert ügyed van. A tejleadást a melledre helyezett felmelegített textilpelenkával is gyorsíthatod, mert a meleg segít kiváltani a reflexet.

Ne add fel, légy türelmes, a baba idővel megtanulja, hogy meg kell dolgozni a tejecskéért.

2014. ápr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi is szoktunk hadakozni ha nem hndul meg neki rögtön de próbálkozz idövel megtanulja hogy dolgozni kell.vagy esetlek rásegithettsz szopi elött kézzel vagy picit hamarabb tedd rá mikor még nyugisabb nem anyira éhes. Nekem mikor már el kezd sirni olyan ideges akkor indul be.gondolhatod milyen a dühös gyerek szájába imádkozni a spriccelöt,akkor meg az a baja. Megvivunk néha.
2014. ápr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hat az en lanyom az eddigi 9 honap alatt nem tanulta es nem szokta meg, hogy nehezebben jon. Sot, mergeben harap, most ezzel kuzdok. Nekem volt olyan nemreg, hogy mar annyira feltem y harapastol, hogy be sem indult a stressztol. Ilyenkor eloszedtunk a fagyasztobol a lefejt tejet, ferjem azt adta neki, en pedig elvonultam fejni, 20 perc utan !!! indult be. Az en lanyom 30fel perc utan elfordul a mellemtol, ha nem jon. Szerencsere kezdenek hekyreallni a dolgok.
2014. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!