Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás és szex? Hogy...

Szoptatás és szex? Hogy viseli a párotok a melleitek megváltozott funkcióját?

Figyelt kérdés

Én még nem voltam terhes..és hát azért kérdezem, mert nem tudom elképzelni :)!

Szóval ami azelőtt csak a párotoké volt, és egy eléggé érzékeny dolog, most valami egészen másra való, és tej van benne.Hogy van ez? Mesélnétek róla? Hogy áll hozzá ehhez egy férfi? Nekem mindig azt mondta a volt párom, hogy ha egyszer lesz babán ő biztos megkóstolja az anyatejet :D.Nálatok volt ilyen kívánság?Megkóstoltátok milyen az anyatej?

22l


2010. jan. 2. 12:48
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

(babánK :)

És most ne nézzetek hülyének emiatt, hogy ezt kérdeztem, de erről nem olvastam még semmit :)

2010. jan. 2. 12:49
 2/16 A kérdező kommentje:
Esetleg ezzel kapcsolatban van valami vicces történet:)?
2010. jan. 2. 13:06
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Hát nálunk ő is rosszul viseli meg én is...nekem baromira érzékeny volt szoptatáskor végig (mind a 11 hónapig) eleinte fájt is.

Most a második babámat szoptatom, úgyhogy ismét nem csinálunk semmit a mellemmel :) mert örülök ha nem ér hozzá semmi.

Már várom mikor rendeződnek a viszonyok, mert ez igy nem túl jó hogy teljesen kimarad a szexből ez a terület, plusz a férjem is xarul viseli.

Dehát ugye a gyerek táplálása a legfontosabb, hiszen ezt sose adhatom vissza neki ezt az időszakot meg az immunrendszerének a támogatást.


Ja és én egyszer kóstoltam meg az anyatejet mert le volt fagyasztva és nem tudtam h megromlott e hát baromi édes és bűn rossz szerintem :)) de nem nekem kell tetsszen:)

Férjemnek meg eszébe se jut megkóstolni.

2010. jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%

A férjem ebben az időszakban nélkülözte a mellemet. Valahogy én sem szívesen mutogattam volna és ő sem volt rágerjedve, hogy látta előtte abból eszik a gyerek. Csak két hónapig szoptattam, tehát ez az időszak nem volt hosszú.

Nekünk így volt jó.. Egy szoptatós mellről neked sem a sex jut először eszedbe, nemhogy egy férfinak.


Bár mindenki más :)

2010. jan. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Na én pont ezért utálom ezt az egészet hála már csak 1 hónap van hátra.
2010. jan. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen, biztos nem,éppen ezért vagyok kíváncsi a tapasztalatokra :)
2010. jan. 3. 14:00
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
18 hónapos koráig szoptattam a kisfiamat és a férjemnek semmi kifogása nem volt a melleim ellen. SŐT! Imádta, hogy nagyok lettek. Semmi problémám nem volt nekem sem a szoptatás alatt. Egy vicces sztori, amikor a már eléggé feszülő mellekkel (szoptatás előtt, azért írom, merthogy akkor már sok benne a tej és feszülnek) szexeltünk és én voltam felül :) Ő ugyan nem vette észre, de közben elkezdtett folyni a melleimből a tej a mellkasára... egy kicsit ugyan zavarbaejtő volt, de utána jött nevettünk mind2-en.
2010. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem ez nem vicces hanem egy kicsit gusztustalan.
2010. jan. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De miért? Szerintem nem gusztustalan..a te testedből jön..és nem is tudod visszatartani :D
2010. jan. 3. 20:52
 10/16 anonim ***** válasza:
16%
Az én férjem biztos nem röhögne ezen. És egy kicsit tényleg gusztustalan. Szex közben ugrálás és közben folyik a tej háttt. Saját magam számára is gusztustalan lenne.
2010. jan. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!