Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mindenáron anyatej a legjobb?

Mindenáron anyatej a legjobb?

Figyelt kérdés

mindenhol azt súlykolják az emberbe, hogy mindenáron anyatejjel táplálja a kisbabáját. Az én lányom ma egy hetes, egy szoptatásra max 20-30ml anyatejet fogad el (ha lefejem akkor többet is, de van úgyhogy nem tudok többet fejni, mert nem jön több). Ami nagyon kevés neki..

ezért sajnos a doktornő tanácsára néha ki kell egészítenem tápszerrel is. A kórházban nagyon sokat veszített a súlyából.

iszok tejserkentő teát és homeos bogyót hogy több tejem legyen + masszírozom is


2010. jan. 3. 15:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
74%
néhány hét azért kell hogy beinduljon a szopás-szoptatás, légy türelmesebb! Szoptass amennyit csak tudsz, idővel ki fog alakulni egy kereslet-kínálat, de ez nem megy egyik napról a másikra. Ha meg nem sikerül az sem baj, a kicsidnek legkevésbé egy "idegbeteg" anyukára van szüksége, annál a tápszer is százszor jobb:) Nyugi, türelem, kitartás, ha meg nem megy akkor tápszer:)
2010. jan. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenáron. Elöször az anyánál kell mindennek rendben lennie.
2010. jan. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a 10.napig nem indult be igazán a tejem.Én úgy csináltam,hogy napközben ciciztettem,este adtam neki tápszert.Éjszaka cicizett,s ha úgy éreztem,hogy enne még,de nincs mit,akkor kínáltam tápszerrel.

Nyugodt babám volt,9 hetes korától átaludta a z éjszakát.

Ne aggódj,ha mégis tápszer lesz!

A legfontosabb,hogy ne éheztesd a babát!

Sok sikert!

2010. jan. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat. Örömmel látom hogy vannak itt "Józan" anyukák is, és nem hurrogtatok le. :D

Azóta is próbálkozok természetesen szopiztatni, kisebb nagyobb sikerekkel. Iszok teát, és homeos bogyót, hátha segít. Na meg persze + sok víz.

Nekem a védőnőm teljesen tápszer ellenes, csak a szoptatást ajánlja. Azóta a mellbimbóm begyógyult, próbálok újra szilikonos cucc nélkül szoptatni.

2010. jan. 5. 15:37
 25/25 anonim ***** válasza:
69%
nem tudom milyen homeos bogyót szedsz, de valamelyik tejapasztásra is alkalmas, ha többet szedsz belőle vagy ilyesmi. Vigyázz vele. És kitartás, a kevés is több mint semmi.
2010. jan. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!