Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van összefüggés? (többi lent)

Van összefüggés? (többi lent)

Figyelt kérdés
ha rostos italt iszok az befolyásolja a baba székletét? 2 napja nem volt neki, ittam rostosat és másnap lett neki. nem kap se tápot, se vizet, semmit csak anyatejet
2014. jún. 29. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én amióta szültem állandóan őszilét iszom (naponta 3-4 liter) 3 hós a babám nekem olyan 2 naponta kakál van hogy 3*4* egy nap de van hogy kimarad egy nap. Szerintem nincs hozzá köze

2014. jún. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

én is azt gyanítom hogy a véletlen műve volt, csak kíváncsi voltam a véleményekre

2014. jún. 29. 19:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy mit iszol, nem igazán befolyásolja a babád székletét, viszont ha székrekedéses, egyél aszalt szilvát, csodákra képes. Arra készülj, hogy valószínűleg Te is rohanni fogsz a wc-re, a babádnak is nagyon intenzíven fog megjönnie a széklete, de kitisztul. Ezt természetesen nem kell naponta, de alkalmi megoldás lehet. Az én - most már - nagyfiam eléggé hasfájós baba volt. Székletet rendszeresen volt, de egy ilyen nagyon hasfájós időszakban napokig nem volt széklete. Hát, az aszalt szilva jól kipucolt mindkettőnket. Majdnem egy egész csomaggal megettem.
2014. jún. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!