Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki mikor rakta be hordozoba a...

Ki mikor rakta be hordozoba a babáját? Mennyi idösen? Mennyi ideig?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A kórházból abban vittük haza. Az elsö hónapban abba tettem,mert dokkolható a babakocsira,de nem szerette,igy simán a babakocsiban sétáltunk. Most 6 hónapos,autóval mentünk a múltkor,abba tettem,mert autósülés is,most már jobban el volt benne. Ennyiszer használtuk.
2010. jan. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kórházból amikor mentünk haza mi is hordozóba vittük. Egy újszülött számára ez a legpraktikusabb, de sok ideig nem lehet benne, mert a hátának nem tesz jót.
2010. jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem mindegyik gyerekem nagyon sokat volt benne, naponta 2-3 órát minimum, a kicsik most lesznek 1 évesek, minden kaja után min. fél órát abban vannak, amíg dolgozik a gyomruk, ne ugráljanak. Eddig abban is ettek (szilárdat), amíg nem tudtak ülni, sokszor még most is abban esznek.

Utazáskor persze mindig és néha abban is sétálunk (dokkolható a kocsira).


Abszolút úgy van kialakítva, hogy nekik kényelmes legyen és ne ártson a gerincüknek. Nagyobbik 4 éves, kutya baja, pedig ő talán még többet volt benne.

Nem véletlen, hogy már az újszülöttet ebben hozod haza a kórházól.

Én csak 6 hetes korukig próbáltam minimalizálni a benne ülést, csak utazáskor voltak addig benne, azóta abban vannak velem, mikor megyek a lakásban erre-arra, viszem a hordozóban őket.

(Pl. mikor WC-re megyek, szeretnek velem lenni, de nem túl praktikus, ha ott bóklásznak ugyebár..., olyankor is csüccs a hordozóba.)

2010. jan. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amikor hazavittük a kórházból, akkor volt először benne.

Majd a babakocsira rakva eleinte úgy sétáltunk, mert így velem szemben volt.

Autóban is sokat volt

Aztán ahogy már nem aludt egész nap, sokszor volt velem a konyhában a hordozóbban felrakva a konyhapultra, mert máskülönben ordított

későbbbb a hordozót felváltotta az etetőszék:-))

2010. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kezdetben a mózest használtam, mert azt is be lehetett kötni az autóba. A hordozót csak kb. 2 hónapos korában kezdtem használni, de hosszabb útra (200-300km)egészen 5 hónapos koráig a mózest használtuk.
2010. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!