Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Járt már ilyen kellemetlenül...

Tittiritty kérdése:

Járt már ilyen kellemetlenül valaki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A szülés óta nagyon kellemetlen izzadságszagom van. Előtte - még terhesség alatt sem - sosem volt ilyen problémám. Létezik, hogy összefügg a szoptatással, illetve a hormonális változásokkal?
2010. jan. 6. 15:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok. Igen. 2 hónap után visszatért izzadás során is a korábbi, nem oly kellemetlen szag. Kitartás!!!
2010. jan. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, ajánlottak egy Naturlandos terméket, Solutio Antisudorica (kb 400 Ft, vattára kell önteni), attól enyhült a dolog egy időre, de utána meg kiütéseim lettek a hónaljamnál, szóval hagytam. Lehet, hogy másnak nem okoz ilyen problémát.
2010. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
9 hónapja szoptatok és igen én is a büdösek táborát gyarapitom.Néha ugy tudok izzadni,mint egy ló.De nekem nem csak hónómalja az egész testem érdekes szagu.Tusolok napjában 2szer az pont addig használ.Én használok golyós dezodort nem reagált negativan a babám.Sokat nem használ.Tény,hogy más a közérzetem.
2010. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!