Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lefejt anyatej tárolásával,...

Lefejt anyatej tárolásával, melegítésével kapcsolatban segítene valaki?

Figyelt kérdés
Szóval délelőtt fejtem le tejet, és egyből betettem a hűtőbe. Délután megyünk a játszótérre (van egy 2 évesem is), és oda szeretném vinni a tejet, hogy a pici miatt ne kelljen hazarohanni. Kérdés: mielőtt indulunk vegyem ki a tejet, melegvíz fürdőben melegítsem föl, tegyem termosztáskába VAGY vegyem ki egy kicsit előbb, ne melegítsem föl, hanem ebben a melegben felmelegszik mire szükség lesz rá? Köszönöm
2014. aug. 5. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Megissza a lefejt tejet? Kipróbáltad már? Mert érdemes otthon kipróbálni, van olyan baba, amelyik el sem fogadja...


Minden esetre én szobahőre melegíteném és aztán kivinném, ha Te lennék.

Ha Én lennék, akkor megszoptatnám a játszón, második és harmadik babáimmal mindig így tettem.

2014. aug. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, igen, megissza, tegnap kipróbáltuk. Elvi ellenvetésem a diszkrét játszótéri szoptatással nincs, próbáltuk már úgy is, csak "sajnos" olyan erősen jön a tejem, hogy a szopizás itthon is egy kínszenvedés, nem győzi szegény köpködni, meg nyelni a tejet, 2 napja már ordít cicin, pedig éhes
2014. aug. 5. 14:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Értem, igen úgy nem annyira egyszerű, de kitartás, egy hónap múlva már simán követi majd a ritmust, mert gyorsabban és erősebben fog szívni, szóval ne add fel!


Viszont azt jó ha tudod, hogy a plusz fejéssel még jobban növeled a tejmennyiséget és ellene dolgozol ennek a folyamatnak...

2014. aug. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szopi előtt kicsit fejd le a tejet

nem sokat csak h ne ömöljön annyira :-)

nekem ez vált be anno


am meg ebben a melegben hamar megmelegszik a tej ....

2014. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, hát nem tudom lesz-e jobb, most két hónapos a fiam, elejétől kezdve nagyon erősen szív, de most pár napja nagyon gáz a helyzet. De pl éjjel, fekve semmi baj, ezt nem értem..) Előfejés nem segít sajnos, próbáltam már azt is..:(
2014. aug. 5. 14:32
 6/6 anonim válasza:
kicsit off, de nem lehet hogy gorcsol a baba azert nem birja inni? amugy en csak szobahomersekleten adom neki a lefejt tejcsit, nem is fogadja el amig langyos, csak amikor mar kihult..
2014. aug. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!