Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tényleg túl sok a 2,5kg hízás?

Tényleg túl sok a 2,5kg hízás?

Figyelt kérdés
57kg voltam mikor teherbe estemés aug 4 és aug. 25 között 2,5 kg mért a védőnő h híztam. Most 17 hetes kismama vagyok. A védőnő azt tanácsolta hogy mellőzem a tészta féléket és a burgonyát is.

2014. aug. 30. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Tehát most kb 3 hét alatt híztál 2,5 kg? És összesen mennyit híztál?
2014. aug. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha 3 hét alatt híztál 2,5 kg az sztem sok. De ha összesen híztál 1 17 hét alatt ennyit az egyáltalán nem sok.

Én 25 hetes vagyok és eddig 4 kg-ot híztam..

2014. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
osszesen mennyit hiztal a kezdosulytol mostanaig?
2014. aug. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
57kg-vel keztem most 60,5kg vagyok vagyis összesen 3,5kg híztam. Igen 3 hét alatt híztam 2,5kg és 3 hete szedem a magnerot is.
2014. aug. 30. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

jaaj, ne törödjél semmivel, érezd jól magad, egyél, ha jól esik, védőnőnek azért van a szája, hogy szájaljon :) :)


én 60 kilóval kezdtem. 63 kilós voltam mire 8 hetes voltam, ekkor mentem el nőgyógyászhoz (nem kapkodtam, na, de már igen kajás voltam, ettem és csak ettem) ez eleve már 3 kiló hízás, mégse kaptam dorgálást - mert nem tudták!

na aztán még pár hét alatt jól belehúztam, főként a harmadik, negyedik hónapban volt olyan farkasétvágyam, hogy felugrott 67-re. (hát ez így nem jó, mondták)

aztán a negyedik hónap után, mikor elmúlt az aluszékonyságom és falási rohamos időszakom már csak konszolidáltan csúsztak fel a kilók, végül 74-gyel mentem szülni.


nincs jelentősége a hízásnak, szerintem nem fogsz elszállni, lehet, nálad is az van, hogy megnőtt az étvágyad, meg enerváltabb vagy. szerintem később csillapul ... amúgy se kezdted sokkal.


és egyél tésztát és burgonyát is. nehogy lemondjál valami finomságról :)

inkább iktass be napi sétát (ez fontos viszont, szerintem nekem a sok csavargás segített végig energikus maradni, ráadásul tök könnyen szültem. 35 évesen olyan könnyű várandósságom és szülésem volt, hogy bárki megirígyelhetné) :)


egyél és igyál ami jól esik, persze a cukorral csínján bánjál.


ja, barátnőm is 3.-4. hónap között volt falánk és akkor ugrott fel neki is 3-4 kiló... szóval szerintem ez lehet, hogy még normális is.


boldog babavárást kívánok :)

2014. aug. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az egyáltalán nem sok összességében, és ha sok akkor meg mi van, ne most kezdj el koplalni.

22kg-ot híztam a terhesség alatt, pedig nem zabáltam, állandóan cseszegetett a védőnő, de azt nem tudta megmondani mit csináljak. A vérnyomásom és a cukrom végig rendben volt, így nem foglalkoztam vele különösebben.

Szülés után egy hónappal 3kg volt még rajtam.

2014. aug. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!