Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az normális, ha szoptatás...

Az normális, ha szoptatás alatt menstruálok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 12. 09:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem akinek nagy a vérveszteség a menzesszel, annak elapadhat a vérszegénység miatt. Én is így járok, bár húzom már hónapok óta. 2,5 hónapos volt a babám, most 11 és még mindig szopik, de az elmúlt fél év egy rémálom. Mérem, mert a babám nem jelzi, ha éhes, csak akkor veszem észre, ha már rosszul van az éhségtől, szóval ezért mérem már fél éve és látom: menzesz előtt néhány nappal drasztikusan kevesebbet szopik, menzesz alatt is mélypont, aztán 1 hétig picit jobb, majd a menzesz első napja utáni 14. naptól 1 hét bőség, aminek azonnal vége, ahogy jön a következő menzesz. És sajnos havonta fél dl-el kevesebb minden küzdelem ellenére. Egyetlen megoldás ilyenkor a menzesz elmulasztása/kitolása: kőkeményen be kell tartani, hogy 3 óránál több idő sose teljen el 2 szopi közt, még éjszaka se. Nekem egyszer sikerült, de elég volt egyetlen átaludt éjszaka és már másnap reggel megjött, akkor 10 nappal toltam ki. Kudarcként éltem meg, pedig utólag a számok is azt mutatják, és a babám reakcióján is látszott, hogy abban a hónapban nem volt semmiféle apadás a mennyiségben.
2015. márc. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!