Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az igaz lehet, h akinek...

Az igaz lehet, h akinek elindult a teje szülés után 5 később 10 ml, annak ezután elapad?

Figyelt kérdés

nekem gyanús, hogy az illető nem is akar szoptatni és nem tesz meg mindent ennek érdekében, mert pl azt is mondja nincs értelme amikor az újszülött 3 órán át cicizik, ez utóbbi igaz ugyan, de érdekes, újszülöttet más is etetett így hogy órákig cicin és utána szépen beállt, köztudott is,ahogy a babák egyre nagyobbak, úgy rövidül a szoptatás ideje is.


szóval nem akarok ítélkezni, de szerintem ez esetben a nonstop etetés helyett a tápszerezés miatt apad a dolog.


vagy van ilyen, hogy megindul a tej, utána fogja magát és elapad?


2014. szept. 30. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ritkán előfordulhat. Hallottam olyanról akinek annyi teje volt hogy vitte leadni, és mégis.
2014. szept. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sajnos nekem is elapadt. egyszer megindult, majd napról napra kevesebb lett, kb 2 hétig bírtam szoptatni a kisfiam, és még sajnos amellé is tápszeres pótlás kellett.
2014. szept. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6 hétig 10 mlket szopott, fejtem a semmit, kiskanállal adtam a 90 ml tápszert, meg pohárból, hogy ne legyen cumizavaros, 6 hét után győzött meg a szoptatási tanácsadó, hogy akár nonstop is lehet szoptatni, ettől indult meg, fokozatosan csökkentettem a tápszert, 8 hónapis korára el tudtuk hagyni teljesen, 2 éveselmúlt, még szoptatom. Minden eset más. Ne ítélj meg senkit.
2014. okt. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen, nem mindenki tud szoptatni. Ezt el kellene fogadnod, ahelyett, hogy csámcsogsz itt olyanon, amihez semmi közöd.
2014. okt. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem "csámcsogok skh dolgokon" hanem valahogy más babákra is gondolok valahogy.
2014. okt. 1. 18:52
 6/8 A kérdező kommentje:
amúgy is családteg lehet ezért.
2014. okt. 1. 18:53
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Családtag vagy sem, neked a saját gyereked táplálásához lehet közöd, máséhoz nem. Foglalkozz vele, ha van, a másét pedig hagyd.
2014. okt. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kevés az a 10 ml, már bocsánat, egy újszülött esetén! A próbaszopáson, amikor 4 napos volt a babám, 15 ml-t szopizott félálomban fél óra alatt és azt mondták, hogy végülis az nekik elég és ezért engedtek másnap haza! Amikor 1-2 nap múlva mértem, már 45 ml-t szopott, de utána már nem mértem, mert olyan ütemben hízott a baba. Viszont nagyon tapasztalatlan voltam és ha akkor azt mondták volna, hogy nagyon kevéske ez a 15 ml, lehet hogy a sokkra rámegy a tejleadó reflexem. Bár nem biztos, ugyanis amikor a babám 15 ml-t szopizott, belőlem már úgy dőlt a tej, hogy mindenem elázott, nem voltam erre felkészülve.
2015. márc. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!