Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit adhatnék neki anyatej...

Mit adhatnék neki anyatej helyett?

Figyelt kérdés
1 éves múlt a fiam, még 3x szopizik. Hetente 2x dolgozni járok, arra kellene valami. Sajnos fejni nem tudom.
2014. nov. 19. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Tápszerezheted, de szerintem még mindig jobban jár, ha már inkább a tejre álltok rá, és iszik tejpépet, kakaót, stb. Már igaz ilyesmit, elmúlt 1 éves, bevezetheted a tejet lassan.
2014. nov. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel elmúlt 1 éves, bevzetheted neki a tehéntejet. Ha még nem szeretnéd, akkor van 1 év felettieknek való Junior tejital.
2014. nov. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én junior tejitalt adtam neki a 2. évben.
2014. nov. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 13 hónaposan kezdtem hozzászoktatni a tejhez, 2,8%-os amit kap. Nagyon nagy ebben az ügyben a nézeteltérés tej vagy nem tej.... a gyerekorvos és védőnőnk tanácsára kapja már a tejet, barátnőm gyerekorvosa pl. 2 éves korig nem javasolja.
2014. nov. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!