Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Megvegyem előre a mellszívót?...

Megvegyem előre a mellszívót? Vagy ráérek akkor is ha már megvan a baba és látom hogy alakul a szoptatás?

Figyelt kérdés
Első babám lesz és nem tudom érdemes-e ezt is előre beszerezni. Mert mi van ha nem is lesz tejem (persze ne így legyen) vagy pont annyi lesz amennyi kell. Akkor ott áll majd kihasználatlanul. Vagy erre mindenképp mindenkinek szüksége van? Esetleg vegyek használtan egyet?

2014. nov. 21. 16:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ezen én is sokat gondolkodtam, végül nem vettem meg, nem is volt rá szükség.
2014. nov. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
én megvettem előre és jól tettem mert a korhazban lazas lettem es kellett is hogy ne apadjak. hasznaltan par ezerer kapsz egyet ha nem kell majd eladod. valoszinu kelleni fog, a tobbseg azert szokott fejni neha neha en pl minden nap es igy epp hogy eleg a tejem, napi egy fejéssel.
2014. nov. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én kaptam egy kézit, úgy gondoltam meglátom lesz-e elég tejem és ha igen akkor veszek gépit.

1 hónapig bírtam a fejést, majd leszakadt a csuklóm. 10-20 ml-eket fejtem csak.

Aztán megvettem a gépit és 1 hét alatt 1,5-2 deciket fejtem! Szóval ennyit segített, pedig a családban senki nem tudott szoptatni sokáig.


Az az igazság, hogy azért nem jó úgy megvenni, hogy ha lesz tejed, mert ettől fog igazán beindulni a tejed.

2014. nov. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
En nem vettem de en meg csak most fogok szülni..ha kell ott a korhàzba kipróbàlom milyen..aztan a férjem elmegy és megveszi mire hazajövünk..de kölcsönbe kaptam egy kézit nem valami szimpi:))37hkm
2014. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szia! Ne vegyél, hanem bérelj egyet. Első hónapokba kell csak így kár a pénzt kidobni érte, főként, nem tudhatod tudod-e majd szoptatni. Nekem 3 gyermekem van a nagy lányom 1 évig a fiam 2 évig a kicsi lányom most 1 éves és még mindig szopizik. Nem vettem egyszer sem csak béreltem.
2014. nov. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én vettem és milyen jól tettem mert este császároztak és már másnap ömlött a tejem úgy etetések után fejnem kellett. Párom nem is tudta volna h a sokféléből melyiket vegye.
2014. nov. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem azt ígérték a kórházban hogy többfélét ki lehet majd próbálni aztán mire odakerültem elloptak többet, csak egy ezeréves bénaság volt. Nagyon megbántam, hogy nem vettem, mert nehezen ment az elején a szoptatás.

Szerintem vegyél, de arra figyelj, hogy csak az utolsó hónapban vedd meg, hogy tovább jó legyen a garancia. Felesleges hónapokkal előtte, hogy ketyegjen a garanciája miközben a polcon porosodik.

2014. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
En is igy voltam hogy nem mertem elore megvenni. Aztan mikor a korhazban voltam nagyon kinlodtam mert szules utan ahogy belovelt a tejem nagyon faj a kisfiam meg nem tudta kiszivni mert olyan sok volt. Pont jottek paromek latogatoba es anyosom ment at a szemkozti gyogyaszati boltba es vett egy mellszivot.
2014. nov. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

én nem vettem előre, mert nem tudtam, hogy fog-e kelleni, de aztán otthon egyik napról a másikra nagyon kellett, mert sok volt a tej és gyorsan kellett vennem egyet


esetleg járj utána, hogy melyik a jó márka, jó szívóerő stb, és ha majd kell akkor már tudni fogod az árat és hogy hol tudod gyorsan megvenni

2014. nov. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, akkor valószínűleg úgy lesz hogy utánanézek hol/mennyiért bérelhető, illetve kiválasztok egy típust hogy ha venni kell akkor a páromnak könnyű dolga legyen :)
2014. nov. 24. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!