Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A ritka dohányzás is ugyanúgy...

A ritka dohányzás is ugyanúgy árt a babának?

Figyelt kérdés
Kb havi 2-3 szálra gondolok
2014. dec. 15. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Jót tuti, hogy az sem tesz neki. Nyilván kevésbé árt, mint aki napi szinten dohányzik. Én mondjuk még a passzív dohányzást is kerültem terhesség alatt ha csak lehetett még a közelébe se mentem olyannak aki dohányzott, hogy ne ártsak. Pedig előtte dohányoztam.

De ebben az esetben azt nem értem, hogy ha megállod hogy ilyen ritkán gyújtasz rá, akkor gyakorlatilag le vagy szokva.. akkor meg az a havi 2-3 szál már minek??

2014. dec. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sokat veszekszünk a férjemmel.Folyton ideges vagyok ezért. GYakran kívánom,de általában megbírom állni,de van hogy nem...
2014. dec. 15. 19:18
 3/3 anonim ***** válasza:
48%

Sajnálom :(. De ez biztosan nem tesz jót, valahogy próbáld máshogy levezetni a feszültséget.

Most nézem a kategóriát, nem is terhes vagy hanem szoptatsz? .. miután cigiztél fejd le inkább a tejet azt ne add neki oda és utána szoptasd hátha úgy kiürül valamennyire.

Viszont akkor tudsz pl. már sportolni, nyilván nem olyan intenzíven, de az is nagyon jó feszültség levezető.

2014. dec. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!