Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kevés már a tej, azért sebesed...

Kevés már a tej, azért sebesedett ki a mellbimbóm?

Figyelt kérdés

Kisfiam egy éves és szinte CSAK szopizik. Semmit nem akar megenni, pedig érdeklődve jön az ételek után, de amint bekapja fintor és kiköpi! Szépen fejlődik, 10 kg ezzel nincs is gond, engem sem zavart hogy ilyen cicimániás! Eddig!

Ugyanis pár hete szörnyen rosszul alszik! Fél óránként megébred, sír, alig lehet megnyugtatni, pedig velünk alszik és mégis... Plussz pár napja kisebesedett a mellbimbóm és kegyetlenül fáj már, főleg hogy már a 6.fogacska is jön.

Szerintetek megpróbáljam elválasztani? Járt még igy valaki? Szerintetek azert sebesedett ki a mellbimbom mert már nincs elég tejem? Es emiatt vannak a sűrű éjszakai kelések is? Adjatok tanácsot! Mert már megőrülök! :(


2014. dec. 19. 06:45
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Ja, igen azt kihagytam hogy fogzik és emiatt is lehetnek a sűrű ébredések, de nem amiatt van.

Ugy viselkedik ilyenkor mintha fájna a hasa, pukizik egyet kettőt és akkor tovább alszik! De kétd én! Mitől fájhat a hasa, ha nem eszik semmit, én pedig ugyanugy eszem ahogy eddig is!?

2014. dec. 19. 06:49
 2/19 anonim ***** válasza:
Nagyon pártolom a szoptatást, akár évekig is, de amit te csinálsz, nem jó:/ A gyereknek már nem elég az anyatej! Biztos, hogy éhes éjjelente. Kezdd el az ételek bevezetését!
2014. dec. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ha a kezébe adsz valamit, akkor sem kóstolja meg? Vagy a tányérod szélére teszel olyat, amit kikaphat onnan.

Gyümölcslét iszik, vagy teát?

2014. dec. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Félre ne érts, mindennao próbálok neki ételt adni. Bébi ételt is, mi ételünkből is, de a húslevesen kivűl semmit nem eszik meg. Kiköpi! :(

Se a tápszereket, se a tejpépeket semmi nem kell neki!

2014. dec. 19. 07:46
 5/19 A kérdező kommentje:

De , megkostol mindent, csak kiköpi! :(

Inni viszont mindent megiszik, kivéve a tápszert meg a hasonlókat! Gyümölcslé, tea, víz! Ezeket megissza

2014. dec. 19. 07:47
 6/19 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

A húslevesbe nem tudsz belecsempészni egyéb dolgokat? Mondjuk többféle zöldséget teszel bele. Vagy csirkeragu levest készítesz, abban borsó is van, tejföl, liszt...


Vagy a gyümölcslét, amit iszik, kanállal nem fogadja el? Almalét kanállal úgy, hogy pici reszelék is van benne?

Védőnő mit mondott? Ő nem tud ötleteket adni?


Vagy kiülteted magatok köré az összes állatkát. Te elkezdesz ebédelni és végigkínálod a játékokat is. És mondjátok, hogy hűűűű de nagyon finom, nyam nyam...! Ilyesmik esetleg?

2014. dec. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%
Kedves kerdezo! Nyugi ez mind a fogzastol van. Azert sebes a melleted mert probalja masszirozni az inyet vele. Szolj ra h.ez faj anyank vedd el tole majd add vissza. Azert nem eszik mert fogzik es ezertnis ebred ejszaka nem azert mert ehes. Valoszinu nem kelloen jollakott dena fogzas jobban zavarja. Az en fiam 16 hos ejszaka szopizik akkornis ha sokat eszik nappal. O is kepes anyatejen elni ha fogzik ha beteg. Nem eleg neki de akkor nem kell mas. Ne eroltesd az evest csak kinalgasd meg napi 5x. El fogja fogadni ha akarja. Szoval szerintem kitartas jol csinalod. Egyszer el fog kezdeni enni. Az en fiam 13 hosan is alig fogadottnel valamit kb 2 hete szinta zabal. Naluk meg osztonos a taplalekfelvetel tudjak h. cici kell vagy kaja...
2014. dec. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
3%
Ja es sztem a sok puki a sok tejcukortol van sztem nem zavarja...csak gondolj bele ha kicsittbtobbet pukizol attol meg neked sem faj a hasad...sztem neki sem. Fiam is tobbet pukizik ha vmiert tobbszor kel ejjel a gyakoribb cicizestolm
2014. dec. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Igen igazad van! Nem fogok ezen őrlődni, hiszen egészséges, jókedvű 10 kg-os fiúcska, éhen nem fog halni! Tudja ő mikor mire van szüksége!

Természetesen kínálom továbbra is mindennap, aztán majd megjön a kedve, étvágya a mi kajcinkra is!

Köszönöm mindenki válaszát! Amugy pont ma bújt ki a 6.fogacska, ugyhogy valoszínű mégis a fogaitól szenved ennyire éjszakánként és nem az éhségtől!

Egyébként a védőnő azt mondta hogy amig szépen fejlődik, addig nem gond hogy nem eszik! Meg a sinlacot ajánlotta, de szerintem azt se enné meg...

2014. dec. 20. 14:47
 10/19 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. Ez jo hir. Bar le lettem pontozva de a lenyeg h. Neked hasznos volt :)
2014. dec. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!