Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szoptatás "mellékhatásaként"...

A szoptatás "mellékhatásaként" jelentkező általános gyengeségérzet, fáradtság, stb. hogyan csökkenthető eredményesen?

Figyelt kérdés
4 hónapja megy a tejelválasztás, sokáig napi 1 liternél több is volt. Akkor semmi különösebbet nem éreztem, most persze előjöttek a tünetek ,,,, néha jártányi erőm sincs, határozott izom, csontfájdalmam van főleg a lábamban, és úgy általánosságban véve rettentő fáradtnak érzem magam. azért gondolom, hogy a tejjel van összefüggésben mert az 1. gyerekemnél is éreztem ilyet pár hónapra rá, csak akkor nem volt ennyi tej és a tünetek is talán viselhetőbbek voltak... tudom, pótolni kellene gondolom a "kimosott" anyagokat a szervezetből, ezt szeretném tudno, ki milyen praktikákkal töltötte fel újra magát? milyen komplex vitamint lenne jó szedni, kinek mi vált be? tapasztalatokat kérnék tőletek, köszönöm!
2015. márc. 3. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Terhesvitamint szedj.
2015. márc. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magne B6 esetleg?
2015. márc. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az csak nyugtatónak, ideglazítónak jó. A terhesvitamin meg mindent tartalmaz.
2015. márc. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem vashiány lesz.nézesd meg,ha kell szedj plusszba vasat
2015. márc. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem javasolták a szoptatás után is a vas szedését, mert terhesként is az segített a fáradtság, kimerültség ellen (elég hamar jelentkezett nálam enyhe vérszegénység). Így most is szedek vaskészítményt, magnéziumot, kalciumot, és erőltetem a sok folyadékfogyasztást, mert ha 2 liter alatt iszom, rögtön apad a tejem.

Nekem ez segít.

A terhesvitamin, vagy más komplex vitaminkészítmény is jó.

2015. márc. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!