Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha csak az egyik mellemben...

Ha csak az egyik mellemben szeretném fokoznia tejtermelést, elég ha szoptatás után fejek még abból a mellből?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 21. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Elvileg igen,gyakorlatilag szinte mindenkinek eltér a két melle.Nekem is az egyikben több van kicsit,úgyhogy lehet nem tudod összehozni a kettőt,ha ez a cél.

Üdv

2015. ápr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy jóval kevesebb benne a tej, és a méretén is látszik. Amúgy nem tudom, hogy számít-e, de az első babámnál kétszer volt begyulladva, egyszer antibiotikumot is kellett szednem, most meg már kétszer el volt záródva a tejcsatorna. Ez befolyásolhatja? 4 hetes lesz a babám.
2015. ápr. 21. 13:43
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem a tej háromnegyede az egyikben van. lehet növelni,sok fejéssel,több szoptatással,de egy bizonyos mennyiség fölé ha megszakadtam se ment. ha azzal a melleddel kezdesz szoptatni,ugye váltasz a másikra,na azután megint legyen az első vagyis amiben kevesebb van. így minden második szoptatással 2x kerül sorra. plussz ugye a fejés.
2015. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most lemértem egy szoptatást, és a kevesebből 30 grammot szopott, míg a másikból 80 grammot. Elég elkeserítő.
2015. ápr. 21. 14:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Mitől volt elzáródva?Nyilván az befolyásolja,mivel nem tudott ürülni a tej,ezért kevesebb lett.Próbáld szaporitani fejéssel,de ne közvetlen szopi után,hanem fél óra múlva fejd,jobban beindul a leadó reflex kis kihagyás után.

Első voltam

2015. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a saját hülyeségem miatt, mert kicsi melltartóba aludtam, és megnyomta a mellemet.
2015. ápr. 21. 15:24
 7/8 anonim ***** válasza:
az nagyon nem jó. én ha nem szoptatóst veszek fel,hanem pl. sima merevítőset akkora csomó lesz benne hogy csak na. iszonyat nagy volt. hála az égnek még ki tudta szívni. ilyenkor nagyon nagyon fontos milyen melltartót veszel fel! ne nyomjon sehol!
2015. ápr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam aludni jó lesz, de nagyot tévedtem. Köszi a tanácsokat.
2015. ápr. 21. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!