Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » KÉRLEK SEGÍTSETEK! Koraszülött...

KÉRLEK SEGÍTSETEK! Koraszülött babám mellett valahogy be kellene indítani a tejem! Szoptatni nem tudom egyelőre! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
SOS. Előbb jött a babám, most inkubátorban van. Onnan nem szabad kivenni, igy szoptatni se tudom. Nyilván a tejem sem fog igy beindulni. Azt mondtak próbáljam mellszivoval beindítani. Hogy kell azt? Sikerülni fog? Esetleg masszirozam? Szedjek valamit? Hogyan stimuláljam a baba nelkul, hogy elinduljon? KÉRLEK SEGÍTSETEK!

2015. ápr. 24. 04:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
igen, most hogy így írod utrica urens volt a neve. A higítására nem emlékszem. 5-ös voltam.
2015. ápr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!