Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kezdek belefáradni a szoptatásba?

Kezdek belefáradni a szoptatásba?

Figyelt kérdés
A kérdés nem provokatív! Csak sokszor arra gondolok, h több kárt teszek, mintha tápszert adnék 7 hetes kisgyerekemnek. Gondolok itt a rettenetes hasfájásra,felfúvódásra, arcpöttyökre. Első gyermekem 14 hónapos koráig cicizett,most is szívesen szoptatok, szoptatnék...

2015. ápr. 24. 14:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A hasfajas ritkabb mint gondolnad. Amikor egy baba sir es latszolag nincs oka hasfajosnak titulaljak. Valojaban leggyakrabban az anyamehben szeretne lenni. Ezen a legjobban a hirdozas segit. Lehet O egy tobbemberes baba az elozo gyermekeddel ellentetben. Szoval nem hinnemnh.az anyatej az okozoja. Nekem egy igazan tobbemneres fiam van. Hordozasi tanacsdi 1 perc utan ezt mondta ra. Nekem a hordozas mentette meg az eletem. Nagyon ajanlom. Masfel eves es egy nagyon eleven eletrevalo fiu es mar nem engedi h.hordozzam szoval nem marad ugy. 8 hos koraig pedig csak ugy aludt. Kitartas es fogadd el a termeszetet!!!!
2015. ápr. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Semmi nem garantálja, h ha tápszerre váltanék, könnyebb lenne. Neki. És a hasának, az emésztésének. De az tény, h a tápszer összetevőit hamarabb megszokja, a tej összetevői mindig változnak!! Igyekszem figyelni arra, h mit eszek, mit iszok. A Bio Gaiat már lassan két hete szedjük, nem érzek változást. Ha én nem tudnék székletet üríteni csak 5-7 naponta és már a szél sem távozna, én sem érezném magam jól.

Mértne itt kérjem mások véleményét? csak mert esetleg magánügy, h tápszerezem vagy szoptatom? sztem elég nagy dolog lemondani a tejről, miközben más összetenné a két kezét, ha szoptatni tudna!!!! az, hogy megszakítás nélkül csak kb. 3-4 óra alvás jut, és a pici mellett van egy másik, nagyon anyás, anno szintén hasfásjós (?) székrekedéses gyerek, feladja a leckét... Csakis az immunrendszere miatt nem adom fel a szoptatást, és ahogy az egyik hozzászóló írta, énis öregszem néhány évet.Értük mindent!

2015. ápr. 25. 13:55
 13/16 anonim ***** válasza:
azért írtuk csak,hogy ne itt várj választ,mert ez olyan döntés amit neked kell meghoznod. hidd el,átérzem a helyzeted.nekem mire kinőtte a hasfájást,jött a reflux. olyan jó kis marha sűrű tápszerek vannak,én meg itt vacakolok a tejhez a sűrítővel,van,hogy azt meg se eszimeg nem is érek vele sokat. én is éveket öregedtem. vagy egy évtízedet. de inkább elviszem magánorvoshoz,ahol próbálunk más megoldást találni. azt tudom neked mondani,hogy kitartás. a hasfájás 80 százaléknál tényleg elmúlik 3-4 hónaposan,tíznél meg 4-5 hónaposan. kevs babának marad meg. próbálj meg neki egy colief+espumisan combót,még az a legjobb,hátha használ. talán egy tejmentes diéta oldaná meg a helyzetet,de tudnod kell 3 hét is lehet,mire kiürül. én a legrosszabb időszakot hordozva húztam ki. bármennyire üvöltött is,úgy csendben maradt.
2015. ápr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hordozast nem probalod ki? Eleg sokan irtak!
2015. ápr. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Meg fogom próbálni a colief+espumisant. A hordozás is érdekel. Javasolnátok olyat, ami egyszerű, de mégis jó választás lenne?köszi!
2015. ápr. 27. 13:10
 16/16 anonim ***** válasza:
Mivel 7 hetes a rugalmas es a szovott kendon kivul (amiker meg kell tanulni kotozni bar sztem egyszeru) a karikas kendo (amit szinten meg kell tanulni hasznalni es egy oldalas terhelest tesz lehetove) az emeibaby csatos hordozo johet szoba. Ez az egyetlen csatos ami ujszulott kortol hasznalhato. Az ara is borsos. Javaslom a hordozo.hu honlapot.
2015. ápr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!