Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tehetek, hogy ne puffadjon...

Mit tehetek, hogy ne puffadjon a kisfiam?

Figyelt kérdés
4 hónapos csak szopik, bár elkezdtük kóstoltatni vele a tejpépet amiből szinte semmit se eszik. (A hasfájás a kóstoltatás előtt kezdődött.) Nem értem hiszen pont ilyenkor szokott elmúlni a hasfájós időszak. Nálunk meg most kezdődött el. Éjszaka sokszor kel mert pukizik, húzgálja a lábát. Adtam neki édeskömény teát amiből szinte semmit se iszik, tornáztatom, simizem ami hat is, de nem olyan vicces óránként kelni éjszaka. Valaki tud segíteni mit csináljak?
2015. máj. 20. 11:12
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Tegnap az éjszakai szopikkal együtt 9szer cicizett. Régen 3-4 óránként evett átlagban 7szer egy nap! :)
2015. máj. 20. 13:59
 12/17 anonim ***** válasza:
nem sokkal több,nem azért fáj a hasa szerintem :-) más baja nem lehet,tuti,hogy hasfájás lehet csak? sírva kel fel éjjel,vagy csak felébred és nyöszörög? fog is lehet ilyenkor is,van akinek korábban jön. vagy nekem mindig bevágta a fejét és arra kelt fel
2015. máj. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem sírva kel fel, csak nyöszörög, de ha nem kap cicit akkor általában ordítás lesz belőle. :D Mindig pukizik cicizés közben meg rugdosódik ezért gondolom, hogy a pocija. Mondjuk most azt vettem észre hogy ha a bal cicimből eszik hamarabb megéhezik. Lehet ezért kel fel. Amúgy sokat nyáladzik, mindent megrág, de szerintem nem a "foga" fáj.
2015. máj. 21. 14:25
 14/17 anonim ***** válasza:
a balból? egy mellből eszik?
2015. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Váltott mellből szopizik! :)
2015. máj. 22. 11:33
 16/17 anonim ***** válasza:
akkor próbáld meg alvás előtt a kettőből etetni,lehet ha többet eszik többet is alszik. ha meg szoptatás közbe elkezd rúgkapálni ha pukiznia kell,fogd meg ha már nagyon reménytelen akkor várj negyedórát,aztán utána szoptatod tovább. nekem is sokszor akkor kellett neki ilyenkor tiszta idegbeteg volt,rúgdosott,markolászott és volt ilyen idegbeteg szuszogása mikor megcsikarta közbe meg fúrta a fejét :D
2015. máj. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsot! Kipróbáltuk, hogy az utolsó órákban többet szopiztatom és úgy néz ki beválik. Kicsit rugdos még olykor de úgy látom jobb. :) Nem merek kettőből szoptatni mert mindig begyulladt a mellem olyankor. Egyszerűen nem áll be a kereslet kínálat.Na meg már egy cicin is bealszik. :D
2015. máj. 24. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!