Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 7 hetes,2 óránként eszik. Nem...

7 hetes,2 óránként eszik. Nem eszik eleget egy szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

Hamarabb végez a szopással mint eddig, és utána már fintorog, nyalogatja, nem lehet visszaadni neki a mellet... Evés után elégedett. Viszont csak félórát nagyon ritkán 1-et alszik egyhuzamban. Éhes volna? De aztán nem zabál olyan hu de nagy hévvel...

Éjszaa 6 órát is kibir... nem értem.

Tudom, hamar megemészti blabla.. de máskor miért volt eddig 3 óra, és éjjel 6 is, nappal meg ilyen kevés. Arról nem is beszélve hogy aludnia kéne, álmos, kimerült.. de felébred (enni?)



2015. aug. 27. 17:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Fél órát alszik egyhuzamban és kel.. azért mert éhes??
2015. aug. 27. 17:40
 2/7 anonim ***** válasza:
7 hetes, a pár hetes babák már csak ilyenek :) annyi mindentől függ, nehéz megmondani, mitől kéri 2 óránként, máskor meg nem.. örülj az éjszakáknak is :D
2015. aug. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

zabál? azta...


egy 7 hetesnek igazán nem kell egész nap aludnia, pont jó ha eszik, alszik egy órát aztán játszik egy órát. teljesen ideális. megtanulta hatékonyabban szívni így gyorsabban túl van rajta, aztán meg 2 óra múlva éhes. ennyi, nem hiszem, hogy ezen ki kéne akadni! enyém 8 hónapos koráig 2 óránként evett nappal, éjjel meg aludt. orvos szerint is teljesen normális anyatejes babánál

2015. aug. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az én 6 hetes fiam is kb így "működik" :)
2015. aug. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 6 hónapos koráig 2 óránként szopott. Mert egyszerre nem kért többet. Vannak ilyen gyerekek. Nem mind a 4 óránkénti evésre van beprogramozva.
2015. aug. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

de én fél órát mondtam (inkább 20p), és nagy ritkán (nem feltétlenül naponta 1 órát) alszik.

ez szerintem nem jó

2015. aug. 27. 19:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Enyem 2.5 hetes koratol felorakat alszik, anponta tobbszor. Csak akkor alszik tobbet (1 ora vagy akar masfel), ha rajtam lehet-fekve v kendobe kotve. Hordozni probaltad? Nekunk sokat segitett. Arra figyelj, hogy a nappali alvasa osszesen meglegyen 3 ora. Ja! Enyem 13 hetes es meg msot is van, hogy 2 ora mulva enni ker. Maskor 3-4 orat is kibir. Ilyen az igeny szerinti szoptatas. Amugy folyamatosan valtoznak, ne aggodj!
2015. aug. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!