Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Most akkor szopizhat a babám...

Most akkor szopizhat a babám vagy nem?

Figyelt kérdés
Nagyon náthás vagyok,az orrom rettenetesen elvan dugulva.kipróbáltam már több tengervizes orrsprayt de semmit nem érnek.tegnap kérdeztem a háziorvost mit használhatnák szoptatás alatt azt mondta a nasiv snaftot használhatom napi 2x.ma voltunk a gyerekorvosnál vissza,rákérdeztem tőle is ő viszont nem javasolta.most akkor lehet vagy sem?
2015. szept. 24. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Szopizhat. És a nasivint használhatod nyugodtan. Nekünk ha a pici náthás volt és nehezebben kapott levegőt, mert az orrát eldugította a takony, akkor etetés előtt is azt kellett használni, igaz a 0-1 éveset, utána meg van az 1-6 évesig.

Legfeljebb ha tartasz tőle akkor te is használd a gyerek változatot :)

2015. szept. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szoptass nyugodtan, az orrsprayt lehet használni, semmi bajotok nem lesz.
2015. szept. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!