Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szaporítás céljából elkezdtem...

Szaporítás céljából elkezdtem ma szopi után fejni, de nem jön semmi, meddig menjen így a mellszívó? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 hónapos, mindig kb 7 perc alatt végez. Egy szopi egy cici, ebből kezdtem ma fejni utána, de semmi nem jön, megvártam két tejleadó reflexet, ez kb 20-25 perc volt, így nyertem 30-40ml-t. Jól csinálom? Fogom tudni így szaporítani a tej mennyiségét?
2016. febr. 6. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
H aaz egyikből szopik fejheted a másikat is. Bárhogy csinálod, ahogy neked jó, és jön tej. Vagy én azt is csináltam, hogy evés után egy órával fejtem.
2016. febr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És így hogy csak egy óra múlva fejtél, volt elég benne a következő evésre? Nekem megy a mellszívó, de így elsőre nem jön semmi, csak mikor jön a reflex, kettő reflex közt semmi, meg előtte sem. A másikat nem merem fejni, félek nem tud mit enni belőle, a következő evésnél.
2016. febr. 6. 11:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Lesz annyi, ne fejd ki mindet, és ne is evés előtt. Én így gyűjtöttem össze több litert, mert két hónapos volt a bébim, amikor megműtöttek. előtte egy hónappal kezdtem a gyűjtést a kórházi napokra, és a lábadozás időszakára. Nem kell félni, lesz bőven, Vagy evésnél is kifejheted a másikból, ha egyszerre elég egy. Próbálkozz, ahogy neked beválik. Mindenkinek más módszer válik be
2016. febr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!