Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Bimbovedovel ugyanugy kell...

Bimbovedovel ugyanugy kell szoptatni a babat? Vagy azis elsg ha csak a vedot bekapja teljessen? Ha ugy probalom ahogy a vedo nelkul kell oklendezik :/

Figyelt kérdés
2016. okt. 17. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értelek, ahogy a bimbóvédőt bekapja és szívja, beszívja abba a kis kiemelkedő részbe a mellbimbót és a végén a lyukon jön át a tej.
2016. okt. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én se értem mire gondolsz. hülye hasonlat, de olyan mint az óvszer, belemegy a cicid és úgy kapja be, a tej is akkor idnul el. ha a bimbód elé teszed a védőt akkor a tej sem indul el.

egyébként miért kell a védő?

2016. okt. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ugy ertem hogy vedo nelkul nemcsak a bimbot kell bekapnia hanem a mellbimbo udvart is es igy tudja rendessen kiureti a mellet .(nekem igy mutattak) de ha vedovel nobalom igy hogy nagyobb reszt kapjon be elkezd oklendezni es sirni . Tudom hogy mukodik a mellbimbovedo de eleg ha csak a mellbimbol kapja be es az udvart nem? Remelem igy mar erthetobb :)
2016. okt. 17. 16:01
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]

Igy gondoltam

2016. okt. 17. 16:02
 5/10 A kérdező kommentje:
2016. okt. 17. 16:03
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon pici lapos bimbom van vedo nelkul nemtud rakapni ahogy kene ezert probalkozok a a vedovel
2016. okt. 17. 16:04
 7/10 anonim ***** válasza:

2. gyerekemet szoptatom, de egyik se kapta be soha a bimbóudvaromat :O

megint egy rossza hasonlat, de a játszócuminál se tömi be a szájába a peremét, nem?


[link]


nézd csak, nekem is igy kapja be ;)

2016. okt. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
koszonom szepen akkor ezekszerint igyis kitudja szivni hogy csak a bimbot kapja be :)
2016. okt. 17. 17:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha csak magát a bimbót, akkor nem fogja tudni kiszívni. A bimbót kell és az udvarból amekkorát tud. Az egészet nem fogja tudni (legalábbis az én babám csak egyviszonylag kis részt tud belőle, dr az fontos, hogy valamennyit kapjon be -én szoptatási tanácsadónál voltam, ő mondta.) A védőből ugyanúgy kell bekapnia, ezért nem is mindegy milyet használsz. Szintén a tanácsadó mondta az avent legnagyobb méretűt. Nekünk végül nem kellett, elsimuló mellbimbóm van az egyik oldalon, szerencsére ügyesen ki tudja szívni. (Fájt az elején, de már nem vészes. Én kézzel próbálom kiemelni a bimbót, és amikor nagyra nyitja a száját, gyorsan rátenni.)
2016. okt. 18. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A lányomnál kellett bimbóvédőt használnom és csak a bimbó részét kapta be, a többiből nem is tudott volna mert nem fért volna a szájába. Bimbóvédő nélkül a fiam az udvarból is bekapott amennyit tudott. A kettő teljesen más..

Egyébként 6,5 hónapig szopott a lányom a védővel (avent nagyon nem jött be nekünk, kemény és merev volt, nem simult szépen a mellre).

2016. okt. 18. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!