Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ételek bevezetésekor hányszor...

Ételek bevezetésekor hányszor és hogyan kínáljátok vízzel is a babát, hogy az ne okozzon zavart a szoptatásban?

Figyelt kérdés
Hat hónapos iszsz baba, pohárból itatom a kóstolás után. Ízlik neki, nem szeretném, ha cumisüvegre rászokna, vagy kevesebbet szopna a víz miatt. Működhet rögtön pohárból az itatás?
2017. jan. 18. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Étkezés közben, után egy pár kortyot kínáltam, többet nem is kért. Nyugodtan használjatok poharat.
2017. jan. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem bevezetni az ételeket a legkisebbnél. De eddig egyik gyerkőcnek sem adtam vizet míg ki nem váltódott az étkezés teljesen. Mindig úgy ettek, hogy étel majd tejcsi. Amikor már megettek rendes adagot csak akkor kaprak vizet.
2017. jan. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Testvérem hamar itatta vízzel is de sosem okozott semmilyen problémát náluk.
2017. jan. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!