Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Történt veletek valami vicces...

Történt veletek valami vicces a szülésetek alatt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Labdán vajúdtam, és a doki azt mondta, ne feküdjek fel, majd megvizsgál így guggolva. Meg is próbálta, de szóltam, hogy előrébb kellene tapogatózni, mert ott kizárt, hogy tudna méhszájat vizsgálni:DD Nagyon röhögtünk, a doki is, alig tudott megvizsgálni:)
2010. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
99%
Szia!Az én kisfiam nem akart megszületni.Már 1 hete kórházban voltam amikor betöltöttem a 42. hetet is és még szülésnek semmi jele nem volt.Azt mondta a dokim,hogy húsvét alkalmából burkot repeszt.Ez volt reggel 8 órakor.Ezután majdnem 24 órán keresztül tartott a vajúdás,mert még akkor sem akart kibújni.Mivel saját orvosom nem volt,így a 24 óra alatt az összes bentlévő doki bejött hozzám a szülőszobára megnézni.(Amúgy csak a párommal ketten voltunk bent a szobában és kb félóránként csak benéztek.)Körülöttem már mindenki megszült éjfélre.Végül én reggel 7:30 szültem.Pont műszakváltás volt az orvosoknál és mindenki bejött a szülőszobába.Legalább 10 orvos és 3 szülésznő zsúfolodott be hozzánk viccelődtek és bulihangulatott csináltak.Jó volt,legalább elterelték a figyelmemet a kimerültségemről! :)Most már 3 hónapós a fiam!
2010. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
:D Az első igen vicces:D
2010. júl. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2010. júl. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

még szülés előtt volt...

itthon összepakolásztam, lezuhanyoztam, megborotválkoztam, megetettem a macskát, majd hajnali 3-kor ébresztettem apát, hogy 3 perces fájásaim vannak, akkor talán kellene indulni!

mire ő: elment a magzatvíz? nem? akkor én még alszom, így nem tudok vezetni!

jött egy fájás, mire újra beszédképes állapotba kerültem, felült az ágyban: mit is mondtál? indulni kell?

szerencsére nem karamboloztunk:)

2010. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Nekem sürgösségi császár kellett, életveszélyben voltunk, mindenki kapkodott, én meg probáltam higgadt maradni mert a párom nagyon meg volt ijedve, és mikor a mütöben voltunk, hulla csönd, én elzsibbadva, még se történt semmi, a nagy csendben kérdeztem: mire várunk? jo nagy röhögés lett, aztán vágtak..
2010. júl. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
császáros lettem sajnos. Este 8kor szóltam hogy ki kell mennem pisilni azt mondták hoznak egy kacsát mert nem vehetik le rólam az nst gépet. Mondom oké köszi annyira mégsem kell hogy megalázzam magam párom előtt mert célozni sem nagyon tudnék. Éjfélkor döntöttek hogy császár érzéstelenítés alatt teszi fel a dokim a katéter csövet a hólyagba én meg sugárba pisiltem le...
2010. júl. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is császár volt, műtét után vagy közben (nem láttam és éreztem semmit) feltették a katétert ahogy azt szokás, jött két markos legény és felemeltek hogy áttegyenek a tologatós ágyra. Sikerült is nekik nagy nehezen, de a katéter kihúzódott valahogy észre is vették, de nem csináltak semmit csak a lepedővel betakarták a csövet velem együtt. Átvittek a szobába és nem sokkal utána jött a nővérke, hogy megnézze mennyire vérzek és mondta, hogy bepisiltem. Én ott pirongtam, nem győztem elnézést kérni, mire a nővérke mondta semmi baj anyuka nem maga tehet róla, magát is a Józska hozta, az mindenkiből kirángatja a katétert:D Nekem ez volt a legviccesebb sztorim.
2010. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
vajúdtam avajúdóban,jött a szülésznő,megnézett és közölte,hogy szülünk.Gyorsan áttoltak a szülőszobába,ahol át kellett másznom egy beteghordó és a férjem segítségével a szülőágyra,mindezt fájás közben.Ahogy szinte ugrottam át az ágyra,lerúgtam teljes erővel a vödröt,amibe a "cuccokat" gyűjtik úgy,hogy a szülőszoba másik végébe repült.Három nyomás után a fiam is repült a szülésznő kezébe,szó szerint kapkodott utána,alig tudta megfogni.Ez nem volt annyira vicces akkor.
2010. júl. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A párom félős, csak a fejemnél volt, megbeszéltük, hogy nem vágja el a köldökzsinórt sem.

Szülés után megkérdezte a szülésznő, mutatva a köldökzsinórt, amikor ott lent minden véres volt..., hogy "na? apuka???" Erre a párom: "nem, köszönöm, én nembírom a vért!" Erre a szülésznő: "Én sem." :))) Jó hangulat volt nagyon, mindenki dőlt a röhögéstől. Közben elindult a zene, amit ez a szülésznő tett be, "micsoda nő ez a férfi...." :))

2010. júl. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!