Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt olyan dolog életetekben...

Volt olyan dolog életetekben ami jobban fájt a szülésnél? (fizikailag)

Figyelt kérdés
Én úgy mentem szülni, hogy előtte a poklokat megjartam tinikent. Elmesélem a sztorim : 17 éves voltam mikor egy májusi nap rosszul lettem. 40 fokos láz, zöld hasmenés és levertség. Brutális görcsök(szülés közben nem éreztem akkora fájdalmat mint akkor anno) 1 hétig orvoshoz sem tudtam menni. 38 alá nem ment a lázam. Annyira fájt a hasam, hogy szó szerint azt hittem, hogy meghalok az ágyamban. 1 hét után elmentem orvoshoz hazaküldtek, hogy gyomorrontas pihenjek. 2 hónapon keresztül mindennap falat kaparva sírva, csont sovanyan vártam mikor leszek jobban. Közben minimum 5 orvos nézett meg és senki nem látott semmit. Utána mintha mi sem történt volna jól lettem. Ez évekkel ezelőtt történt. Egyébként ha valaki felismeri a betegség tüneteit nyugodtan leirhatja. De az az egy biztos, hogy ez sokkal jobban fájt a szülésnél. A fájás az teljesen ugyanaz volt mint vajúdásnál csak ott nem társul hozzá sem láz, sem levertség sem hasmenés, és nem tart 2 hónapon keresztül .
2020. jún. 19. 21:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
71%
Nekem minden menstruációm hasonlít a szüléshez. Van, hogy nem tudok felállni, van hogy hanyok, és van hogy a gyógyszer se hat semmit. Néha komolyan felek, hogy meghalok. A melleim előtte egy héttel látványosan megnőnek és minden kis érintésre sajognak. Mindig ilyen volt az elmúlt 18 évben.
2020. jún. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

#21


Endometriózis gyanúval kivizsgáltak már, ha ilyen fájdalmaid vannak?

2020. jún. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Laparoszkópiába nem mentem bele, egyéb vizsgálaton kifejezett endo szakember sem látott semmit. Ha nem estem volna teherbe vállaltam volna a laparót, de így nem.
2020. jún. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 khniki ***** válasza:
31%
Nekem a szúrással vagy vágással lett apró sebek (pl papírral elvágod az ujjad) sokkal jobban fájnak.
2020. jún. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
55%
A méhen kívüli terhesség......
2020. jún. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A fogfájás, fülgyulladás jobban fáj, mert nincs benne szünet. Inkább szülnék újra, mint ezeket.
2020. jún. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!