Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszaros előzménnyel szülés...

Csaszaros előzménnyel szülés indítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Már volt 2 éve egy csaszarom, az is indítás volt 39hét+4naposan, mert belekakilt a magzatvízbe. 10 óra vajúdás alatt sem történt semmi így császár lett fajas gyengeség miatt.

Na most meg 40+5 napos vagyok és már túl hordtam. Kedden fognak indítani mert akkor töltöm a 41.-ik hetet(persze ha beindul magától akkor tok jó lenne) és őszinte leszek rettegek. Egyrészt azért mert felek hogy megint vajludok kb 10 órát és sehova sem haladok, másrészt azért mert császár után nagyon nehezen épültem fel. Felek hogy megint császár lesz, tudom nyilvan az a legfontosabb minden rendben legyen, de annyira remenykedek hogy sikerul természetesen szulnom. Mennyi az esélye annak hogy sikerul természetesen szülnom ha újra indítanak? Volt valaki így hogy császár után inditassal sikerült természetesen szülnie?


2022. jún. 5. 23:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy köszönöm!

Igazából nem is tudom, hogy készüljek?😂

Lélekben még nem megy. Szendvicset készítek holnapra, meg ugye viz, valami nasi esetleg.


Nagyon varom/várjuk a picit, kíváncsiak vagyunk hasonlítani fog e a nővérére!

2022. jún. 7. 14:09
 12/14 anonim ***** válasza:
Már biztosan túl vagy rajta, majd írd meg hogy ment. Ugye hogy könnyen volt a felállás? Bár azon még nem biztos, hogy túl vagy. Gyors gyógyulást kívánok!
2022. jún. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is csak gratulálnék a babához, lassan már biztosan a karjaidban tarthatod! A legcsodásabb élmény minden fájdalom ellenére. ^_^
2022. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Sziasztoook

Köszönöm szépen! 😘

8.-án 12:09kor megszületett a pici, program császárral. És kepzeljetek el tényleg nem volt vészes a felállás sem, és maga ez a császár sem. Ha viszonyítani kene az elsőhöz, az 10/100as fájdalom, ez meg 10/3-4… de viccen kívül. A kateter volt borzalmas, az tényleg fajt mikor felrakták, de maga a felállás nem fajt annyira mint az a hülye kateter😅 és másnap is csípett ahogy pisiltem, borzalmas volt. De komolyan mondom olyan kellemesen csalódtam hogy hihetetlen. A doki is aki műtött na le a kalappal előtte. Mikor a varratszedes is megtortent(császár után egy héttel) már sokkal jobb volt a helyzet, tudtam csinálni már mindent. Mostanra a futás a gyerek után is egész jól megy🤣 a kicsivel meg minden okes, 3 nap után hazaengedtek, szépen eszik, az alvás néha nehézkes, de jobbat nem is kaphattam volna👼🏼 Este fel 8kor segített felállítani a nővér, utána kellett egy kicsit sétálni, amúgy vissza gondolva tényleg nem fajt.. ha valami olvassa és császár előtt áll, kitartást!😊

2022. jún. 23. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!