Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második babával mikor mentetek...

Második babával mikor mentetek kórházba?

Figyelt kérdés
Az elsővel 6 óra rendszertelen, de egyértelműen vajúdó fájásokkal mentem be, de úgy, hogy kb 4-7-2-3 perces fájásaim voltak, úgyhogy összevissza. Az átlag kb 4 perc volt, amikor indultunk. Már járni nem nagyon tudtam, de fekve még elviselhető volt a fájdalom. Erre rá 18 órára szültem, ami nem lett egy túl kedves emlék, másodszorra inkább mennék a legutolsó pillanatban, amikor még van idő minden vizsgálatra, de már nem kell sokat bent lenni. Hasonló tervekkel ki hogy állapította meg, hogy mikor induljon be? További nehezítő tényező, hogy egy órára van a kórház kocsival, úgyhogy valahogy azzal is számolni kell.
2023. júl. 13. 15:52
1 2
 11/11 Tubarózsa ***** válasza:

Kérdező: ha arra várok, itthon szülök. Az az érzés, amit írt az #5 ös 14.20-14.30körül jött el; 14.40-45fele lettem biztos benne, hogy "szülnöm kell" és nem nagy wczni. 😃

Az első baba is 3,5óra volt. Ott 5-7perces fájásokra keltem, mentőbe már 1-1,5perces. Szülőágyon voltam úgy félórát és meglett a gyerek.

Anyumnak kb 15perc voltam... átment a szomszédba nospáért az meg hívta a mentőt, épphogy beértek már kint voltam. Kb 5percre volt a kórház. Szülésznő azt se tudta merre van; annyi ideje nem volt, hogy a köpenyét felvegye 😃

Barátnőm meg 17órát vajudott mire vitték császározni.

Az elsővel nekem burkot repesztett a doki, másodiknál magától folyt el a magzatvíz, mint a filmekben, rá 5percre a baba is kint volt.

Úgyhogy tényleg nem lehet kiszámitani.

2023. júl. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!