Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki a Soten szült,akár 1 akár...

Aki a Soten szült,akár 1 akár 2 válaszolna?

Figyelt kérdés
Ott meddig engedik még húzni a terhességet betöltött 40 hét után? Előtte mikor kell elkezdeni nst-re járni és milyen gyakran? Meddig engednek vajúdni? Nagy a császár aránya? Aki ismeri a Szent Imrét is, netán szült ott is, mennyiben másabb a kettő?

#szülés #SOTE #Szent Imre #semmelweis egyetemi oktató kórház
2023. júl. 23. 20:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy, hogy veled így történt. Ha tavaly szültél, neked még lehet jutott rendes ellátás. Amióta az orvosok bérét emelték, az ápolók, szülésznőkét még nem, azóta egymás után mondanak fel a tapasztalt szülésznőik. Botrányos, emberileg káros, ami jelenleg abban az intézményben zajlik. A tapasztalt orvosaik kimentek magánba. Sokat romlott a színvonal, és nem én vagyok az egyetlen szűkebb ismeretségi körömben sem, aki azt mondja mostanában, hogy nem ajánlaná másnak jó szívvel a helyet. De inkább hagyta a fenébe a panasztételt, elment magánba, ahol összevarrták a gátját. Engem, ha előtte valaki figyelmeztetett volna, másik kórházat választok, hiába ide tartozunk. A magánegészségügy bevezeti önmagát. A nők elfogadják, hogy a tb ennyire futja. Velem szakmailag sem voltak korrektek. Nem vitatom, vannak lelkiismeretes, jó dolgozóik, de ez a kevesebb. Túl vannak terhelve, kevesen vannak, nagy az ellátási terület, nem bírják. A feszültséget meg a betegeken vezetik le. Megtettük a hivatalos jogi lépéseket.
2023. aug. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!